07 Bal BB kremai

BB KREMAI
BB kremai- tai inovacija (revoliucija) kosmetologijoje – veido priežiūroje bei makiaže. Tai unikali priemonė turinti savyje 6 priemonių savybes:
– drėkinamojo kremo savybes;
– maitinamojo kremo savybes;
– puiki bazė makiažui;
– puikus korektorius;
– apsauga nuo saulės;
– šviesą atspindinčios dalelės.

Jei anksčiau Jūs pergyvendavote, kad užtepusios totalinį kremą užkemšate poras, tai dabar jau visiškai galite nepergyventi. BB kremas ne tik puikiai maskuoja spuogus, odos raudonį, patamsėjusius paakius, ar kt odos defektus, bet taip pat puikiai juos ir gydo. Dėka tikrai unikalios sudėties, reguliariai naudojant jis gydo net aknę ir užkerta kelią odos problemoms atsirasti.
BB kremo spalva turi savybę prisitaikyti prie Jūsų veido spalvos. Jis atrodo taip natūraliai, kad net niekas neįtars, jog Jūs su tonaliniu kremu.
Pirmas BB kremas buvo pagamintas Vokietijoje ir buvo panaudojama kaip priemonė greitesniam odos audinio atstatymui po veido lazerio procedūrų, ar plastinių operacijų. Stulbinamos BB kremo galimybės buvo tame, kad jis puikiai maskavo randelius, raudonį, bet taip pat buvo puiki pažeistos odos atstatymo priemonė.

Beauty Day rekomenduoja:

Priešraukšlinį maskuojantį BB kremą SPF 35

Tai multifunkcinis kremas turintis keleta funkcijų:
– Ilgalaikis drėkinimas;
– Priešraukšlinis poveikis;
– Tobulas maskavimas be „kaukės“ efekto;
– Apsauga nuo saulės;
– Gero odos tonuso ir elastingumo palaikymas.
– Koncentruota kremo formulė leidžia odai puikiai atrodyti visą dieną. Gerai pasiskirsto ant odos, ilgai išlieka, oda visą dieną apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio. Puikiai maskuoja ir patamsėjusius paakius. Sudėtyje esanti amino rūgštis Prolinas derinyje su palmių aliejumi pagerina kremo skvarbą, suteikia raukšlėms „putlinimo“ efektą, kurio rezultate oda atrodo lygesnė, stangresnė ir gaivesnė. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo žalingo aplinkos poveikio. Kremas savo sudėtyje turi odą skaistinančių medžiagų, dėka jų oda tiesiog švyti!

Kaina: 89 Lt.

Pasiteirauti dėl pirkimo
Kontaktai:
Mob.tel: +370 67112261
El. paštas: info@beautyday.lt
Laima Jurėnienė