“The Organic Pharmacy” –  pasaulyje dievinami produktai

The Organic Pharmacy – yra prabangių ekologiškų grožio ir sveikatos produktų srities pasaulio lyderė. Pagrindiniai grožio ekspertai net penkis metus iš eilės išrinko “Geriausiu ekologišku prekės ženklu” .“The Organic Pharmacy” gamyba yra patvirtinta “Soil Association” sertifikatu, kuris garantuoja, kad produktų sudėtyje 95-99,9 proc. ingredientų yra ekologiški. Kompanija yra prieš bet kokį dirbtinių konservantų, kvapų ir dažiklių naudojimą. Produktų konservavimui naudojami tik natūralūs ekstraktai, kurie yra griežtai tikrinami, siekiant užtikrinti jų saugumą.

Margo Marrone – “The Organic Pharmacy” įkūrėja, farmacininkė, hemaopatė visą dėmesį skria vaistiniams augalams, mitybai ir gerai savijautai. Unikalios produktų formulės, naudojamos  naujausios technologijos ir gilios homeopatijos, aromaterapijos bei kosmetologijos žinios.

 

Jokių dirbtinių  konservantų

Jokių dirbtinių dažiklių

Jokių dirbtinių kvapų

Jokių naftos chemikalų

Jokių bandymų su gyvūnais

 

“The Organic Pharmacy” ekologiškus grožio ir sveikatos produktus renkasi net tokios pasaulio garsenybės, kaip Kyllie Minogue, Sarah Jessica Parker, Beyonce, Demi Moore, Ashton Kutcher ir daugelis kitų.