Auriga

AURIGA – medicininė odos priežiūra „Auriga International” belgų kompanijos sukurti unikalūs produktai, kurių pagrindas yra vitaminas C, vitamino K oksidas, bei į giluminį odos sluoksnį prasiskverbiančios medžiagos – nanosomos, jau daugiau nei 10 metų sėkmingai naudojami sprendžiant dermatologines problemas, plastinėje chirurgijoje ir kosmetinėje medicinoje.

„Auriga International” produktai rekomenduojami: odos pigmentinių dėmių gydymui, patamsėjusiai paakių sričiai šviesinti, nuo raukšlių, senėjimo ar strijų, odos priežiūrai po chirurginių operacijų. Auriga produktai gaminami iš kruopščiai atrinktų veikliųjų medžiagų, kurių veiksmingumas patikrintas dermatologų ir patvirtintas kompanijos medicininio komiteto.

Kosmetikos ir Auriga International dermatologinės kosmetikos skirtumai:

• Auriga International visuomet daugiau dėmesio skiria produktų efektyvumui;
• Visi produktai turi klinikinių tyrimų pagrindimą;
• Auriga International neinvestuoja į produkto ir pakuotės dizainą;
• Kompanija investuoja į produkto kūrimą, jo plėtojimą, naujų veikliųjų medžiagų atradimą;
• Auriga International produktais prekiaujama tik gydytojų klinikose ir vaistinėse;
• Kompanijos produktų taikymo sritys: dermatologija, plastinė chirurgija, flebologija, estetinė medicina.

 

Kremas Flavo – C

Kremo FLAVO – C® sudėtyje esančios drėkinamosios sistemos pagrindas yra aukštos kokybės 1% hialurono rugštis, kurią oda puikiai pasisavina. Jos atkuriamasis ir apsauginis poveikis atkuria natūralią odos apsaugą. Kremas Flavo C® yra turtingos sudėties bei lengvos konsistencijos, suteikiantis odai ilgalaikį komforto jausmą bei elastingumą.

INDIKACIJOS:
Sausos ir išsausėjusios odos drėkinimui. Natūralioms odos apsauginėms funkcijoms atkurti.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:
Kremą rekomenduojama naudoti kartu su Serumu FLAVO – C®. Pastarojo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos nuo raukšlių veikia kartu su kreme esančiomis drėkinamosiomis bei atkuriamosiomis dalelėmis.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
Stabilizuotas vitaminas C, Hialurono rūgštis, Polisacharidų kompleksas.

Kiekis: 30 ml
Kaina: 79 Lt.

 

Serumas FLAVO – C® Fortel

Flavo-C Forte sudėtyje yra 15% L-askorbo rūgšties (didžiausia koncentracija stabilizuoto vitamino C) optimaliam atstatomajam odos gydymui. Flavo-C Forte veiksmingai kovoja su odos senėjimu ir skatina kolageno skaidulų susidarymą. Ši priemonė naudojama tuomet, kai raukšlės yra gilios, kai jos atsparios klasikiniam Flavo – C® 8% serumui. Sudėtyje yra izoflavanoidų iš Ginkmedžio, kuris pripažintas stipriausiu antioksidantu. Jis veikia prieš laisvuosius radikalus, sustiprina stbilizuoto vitamino C poveikį.

INDIKACIJOS:
Odos senėjimo prevencijai. Mimikos ir giliųjų raukšlių mažinimui (aplink lūpas, žąsies kojelės, kaktos raukšlėms). Kolageno sintezės stimuliavimui.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:
Serumas FLAVO – C® Forte turi būti tepamas ryte ir vakare po keletą lašelių tiesiai į gilias raukšles. Švelniai pamasažuojama kol produktas pilnai susigers. Tinka visiems odos tipams.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
Stabilizuotas vitaminas C, Ginkmedžio ekstraktas.

Kiekis: 15 ml
Kaina: 129 Lt.

 

Kremas FLAVONEX®

Odos elastingumas gali būti veikiamas įvairiausių veiksnių, tokių kaip menopauzė, liekninačios dietos, nėštumas ir kt. Minėtomis sąlygomis kolageno ir elastino metabolizmas yra sutrikdytas. Yra tik vienas kelias užkirsti kelią elastingumo praradimui – tai veikliųjų medžiagų, stimuliuojančių metabolizmą, naudojimas. Daugelis mokslinių tyrimų pagrindžia izoflavonų – esančių sojos pupelėse, efektyvumą, o genisteinas yra būtent ta veiklioji medžiaga, kuri skirtingais gyvenimo laikotarpiai yra tinkamiausia ir efektyviausia.

INDIKACIJOS:
Kolageno ir hialurono rūgšties gamybos aktyvinumui; priešlaikinio senėjimo lėtinimui; odos kritimo mažinimui; natūralios odos tankio išsaugojimui ir atkurimui.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:
Tepkite du kartus per dieną problemines odos vietas: veidą ir kaklą, iškirptės sritį, šlaunų vidines puses ir rankas.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
3% natūralaus genisteino

Talpa: 50 ml
Kaina: 59 Lt.
Talpa: 200ml
Kaina: 124 Lt.

 

Mikro – emulsija Aurigene P

Mikro – emulsijoje Aurigene® P – esančios trys pagrindinės veikliosios medžiagos akivaizdžiai mažina giliąsias ir mimikos raukšles. Mimikos raukšlės yra mažinamos atpalaiduojant raumenis, formuojančius jas. Nanosomų pavidale esanti hialurono rūgštis „pripildo” raukšlę ir tokiu būdu ją lygina. Hialurono rūgšties fragmentai stabdo hialuronidazės sukeliamo hialurono rūgšties sunaikinimą. Be to, mikro – emulsija Aurigene® P prailgina poodinių užpildų ir botulino injekcijų poveikį.

INDIKACIJOS:
• Hialurono Rūgštis (nanosomose) mažina raukšles;
• Hialurono Rūgšties fragmentai slopina hialuronidazę;
• Acetil Heksapeptidas – 3 mažina katecholamino gamybą (mimikos raukšlės).

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:
kelis lašus priemonės tepkite ant probleminių odos vietų ryte ir vakare.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
Heksapeptidas -3, Hialurono rūgštis.

Kiekis: 15 ml
Kaina: 149 Lt.

 

Kremas apyakiams Cernor XO

Visuose šios produktų linijos produktuose yra vitamino K oksidas, kuris giliai skverbiasi į odą ir šviesina bei maskuoja patamsėjusius apyakius.

APRAŠYMAS:
Kremas Cernor® XO naudojamas apyakių spalvos intensyvumo sumažinimui. Vitamino K oksidas (nanosomose) giliai įsiskverbia į odą, šviesindamas patamsėjusius apyakius.Šio kremo veikliosios medžiagos greitai įsiskverbia į odą ir turi šviesinamąjį poveikį patamsėjusiems apyakiams. Šio kremo sudėtyje yra taip pat ir šviesą atspindinti medžiaga, kuri maskuoja patamsėjusius apyakius.

INDIKACIJOS:
Apyakių priežiūrai
Patamsėjusių apyakių šviesinimui

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:
Kremą Cernor® XO tepti ryte ir vakare apyakių srityje. Nedidelį kiekį kremo įmasažuokite kol jis pilnai susigers. Gydymo trukmė tęsiasi nuo 2 iki 4 mėnesių, tai priklauso nuo apyakių patamsėjimo laipsnio ir norimo rezultato. Venkite kontakto su akimis.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
Fitonadiono Oksidas

Kiekis: 10 ml
Kaina: 79 Lt.

 

Maskuojamasis pieštukas apyakiams Cernor

Visuose šios produktų linijos produktuose yra vitamino K oksidas, kuris giliai skverbiasi į odą ir šviesina bei maskuoja patamsėjusius apyakius.

Maskuojamasis pieštukas apyakiams Cernor® iškart paslepia patamsėjusius apyakius net ir be makiažo. Pieštukas nėra tik estetinio poveikio priemonė, jis turi ir gydomųjų savybių, kadangi sudėtyje yra vitamino K oksido.

INDIKACIJOS:
Patamsėjimų ir paburkimų mažinimui apyakiuose. Šviesinimui ir makiažo pagrindui apyakiuose.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS :

Tepti patamsėjusius apyakius du kartus dienoje kremu ar maskuojamuoju pieštuku. Gydymo trukmė yra nuo dviejų iki keturių mėnesių, kol pasiekiamas jums patinkantis efektyviausias rezultatas, o tai priklauso nuo apyakių patamsėjimo.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
Fitonadiono oksidas, Mineralinis pigmentas.

Kiekis: 5 g
Kaina: 79 Lt.