LDM Terapija

05 Lap LDM Terapija

LDM Terapija –stiprus odos atjauninimas, “veido pakėlimas”, probleminės odos puoselėjimas.

LDM Terapija (Pietų Korėja, ES, FDA sertifikatai) tai vietinis dinaminis mikromasažas, unikali technika, kuri,  naudojant ultragarso bangas, moduliuoja odos jungiamųjų audinių struktūrą, regeneruoja ląsteles bei odos skaidulas, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno sintezę,  slopina matriks metalloproteinazę (MPP) veiklą. Tai fermentai, kurie ardo kolageną.

Kaip veikia LDM procedūra?

LDM naudoja keturių dažnių ultragarso bangas, kaitaliodamas jas iki  1000 kartų per sekundę sukurdama vibraciją. Sparčiai keičiantis dažniui, ultragarso  bangos pasiskirsto ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimi, o šis metodas labai efektyvus  sprendžiant daugelį kosmetologinių problemų.

LDM terapija  atstato ląstelių membranas, turi priešuždegiminį, žaizdų gijimo poveikį.

Impulsinis mikromasažas sujungia  tris, turinčius įtakos odos struktūroms, faktorius –  mechaninį, terminį ir biocheminį. To pasekoje padidėja rezorbcija, purianamas epidermis, atliekamas giliųjų audinių ir ląstelių masažinis poveikis. Iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, didinamas bendras ląstelių aktyvumas, aktyvinami fibroblastai , kas suteikia odai stangrumą, bei pagerina jos struktūrą,  spartinamas metabolizmas, aktyvinama kraujotaka, stiprėja limfos judėjimas, kas leidžia pasiekti ryškų efektą atstatant  ir gydant odą po plastinių operacijų, gydant Acne, postaknės randus, efektyviam senėjimo lėtinimui ir senėjimo profilaktikai.

 

Privalumai:

Drėkina -moduliuoja HA kiekį odoje, pagerina odos drėkinimą, subalansuodamas odos GAG (glikozaminoglikanus)

Stangrina – pagerina odos jungiamųjų audinių elastingumą ir stiprumą, pagerina veido linijų ir raukšlių išvaizdą.

Detoksikuoja – pagerina limfos nutekėjimą, sumažina patinimus ir paraudimus nuo ankstesnių gydymų, slopina blogų fermentų MMP(Matrix Metalloproteinase) veiklą. To pasekoje, esant spuogams, egzemai, dermatitams,  pagerėja odos būklė.

 

LDM – Tai pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laikų   odos tipo, lyties ir amžiaus.

Procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais.

Procedūra yra komfortiška.

Natūraliai atrodantis efektas.

Puikus rezultatas po pirmos procedūros.

Galima atlikti procedūrų kursą, kurio kiekis  aptariamas su specialistu.

 

LDM – Acne

Procedūra tinkama bet kurioje Acne stadijoje. Terapijos metu greitai pašalinamas uždegimas, nes naikinami uždegiminiai  procesai, bėrimai, post -acne dėmės, randai, fibrozė, mažinama riebalų sekrecija. Sugrąžinama sveiką ir spindinti odos  būklė.

Procedūrų skaičius ir programos derinys sudaromas individualiai.

Procedūros kaina priklauso nuo panaudotų priemonių procedūros metu.

LDM+Mezoterapija acne pažeistai odai  120 Eur

LDM+ pilingas   97 Eur.

Procedūros trukmė: 1 -1,30 val.

 

LDM -Postacne randai

LDM technologija leidžia pertvarkyti kolageno elastino  skaidulas norima kryptimi, skatina jų gamybą rando audinio vietoje ir gerina kraujotaką. Tai sumažina rando gylį, todėl jis tampa mažiau matomas. Duodami puikūs rezultatai dirbant su bet kokios formos randais po spuogų, taikant integruotą metodą.

Procedūrų skaičius ir programų deriniai sudaromi individualiai.

Procedūros kaina: 120 Eur.

 

LDM – Anti-age

LDM atnaujinimo mechanizmas turi keleta taikymo taškų.

  • Slopinamas vadinamųjų matricinių metaloproteinazių (MPP) darbas -tai fermentai, kurie naikina mūsų kolageną.
  • Didėja baltymų gamyba, kurie skatina atjaunėjimą.
  • Stimuliuojamos odos kamieninės ląstelės.

Kadangi geros kolageno sintezės pagrindas yra paruoštas,  iš karto jau po LDM galima atlikti mezoterapiją.

Rezultatas: Pagerėja odos struktūra, patobulėja odos spalva, sumažėja raukšlių gylis, oda tampa tankesnė ir ji stangrėja. LDM programa iš karto duoda matomus rezultatus, kurie sustiprėja po 3 val.

Procedūrų skaičius ir programų derinys sudaromas individualiai.

Procedūros kaina 120-130 Eur.

Procedūros dažnis  kas 7-14 dienų.

 

LDM – EXPRESS

Ar turite svarbų įvykį, o jūsų veidas turi 1-2 spuogus, paraudimą nuo kremo, lupimąsi ar dirginimą? LDM-express speciali programa leis greitai pašalinti “nedideles problemas” nuo veido per 1-2 procedūras. Unikali LDM technika   veikia kaip galingas priešuždegiminis, žaizdų gijimo ir ląstelių sieneles regeneruojantis komponentas.

O gal norite suspindėti ant ”raudonojo kilimo”?- LDM express kaip tik Jums ! Tokį šansą Jūs gausite jau po vienos procedūros!

Procedūros kaina: 90-120 Eur

Procedūros trukmė: 1 val.

 

LDM – Reabilitacija po plastinės chirurgijos

Unikali mikromasažo technologija leidžia dirbti su kiekviena ląstele. Tai prisideda prie greito odos atsigavimo ir gijimo po plastinės operacijos. Ryškus limfodrenažinis poveikis  pamažina patinimus, randas tampa subtilesnis , mėlynės greitai gyja.

Puikiai derinama su bet kokia plastikos chirurgų rekomenduojama technika.

Atkreipkite dėmesį! Ruošiant odą operacijai, net 1-2 LDM procedūros  “Atjauninimo programos” režimu, ypač operacijos dieną, ženkliai sumažina kraujagyslių kraujavimą. Įrodyta, kad mėlynės gali būti minimalios arba jų iš viso nebus, pavyzdžiui atliekant blefaroplastiką. Tolesnė reabilitacija  yra daug patogesnė.

Procedūros kaina: 90-120 Eur