11 Lie BEAUTY PHARMA Extreme lifting procedūra veidui, kaklui, smakrui

BEAUTY PHARMA Extreme lifting procedūra veidui, kaklui, smakrui

Profesionali liftingo procedūra veidui, kaklui, smakrui. Procedūros veikimas nukreiptas į odos atjauninimą, veido ovalo korekciją ir gravitacinės ptozės profilaktiką.
Procedūros metu naudojama EXTREME LIFTING kaukė drėkina, maitina ir lygina odą, užtikrina staigų ir ilgalaikį liftingo efektą. Padeda ląstelių atsinaujinimui ir audinių regeneracijai. Turi priešuždegiminį ir raminantį poveikį. Sustiprina odos apsaugines funkcijas ir stimuliuoja tokių dermos komponentų, kaip elastino, kolageno ir hialurono rūgšties gamybą. Išlygina raukšles, patempia, standina, padidina odos turgorą.
Intensyvaus veikimo atstatanti kaukė viršutinei veido daliai sudėtyje turi: augimo faktorių, augalų kamienines ląsteles, multi-peptidų, hialurono rūgšties, vitaminų ir mikroelementų.
Intensyvaus veikimo atstatanti kaukė apatinei veido daliai sudėtyje turi: fosfatidilcholino, amino rūgščių kompleksą, hidrolizuoto kolageno, hialurono rūgšties, vitaminų ir mikroelementų. Dėl kompresinio ir tampraus prigludimo kaukė puikiai patempia odą, užtikrina staigų ir ilgalaikį liftingo efektą. Padeda sumažinti dvigubą pagurklį, pagerina tonusą, atstato veido kontūrą.
Procedūros trukmė: 1 val.
Procedūros kaina: 45 Eur