HIFU procedūra

18 Spa HIFU procedūra

Dabartiniame grožio industrijos pakilimo laikotarpyje iš mūsų reikalaujama ne tik žinių, profesionalumo, bet ir gražiai ir jaunatviškai atrodyti. Tačiau senėjimo bijoti nereikia – jį reikia puoselėti. Daugelis žmonių kreipiasi į mus, grožio srities profesionalus, trokšdami sustabdyti ar bent sulėtinti senėjimą. Deja, sustabdyti senėjimo kol kas neįmanoma, bet jį tikrai galima sulėtinti! Šiandieninės mokslo technologijos pažangos dėka mes galime sulėtinti senėjimą įvairiais grožio puoselėjimo metodais, įskaitant plastines operacijas. Nors plastinės veido operacijos turbūt vienas populiariausių pasirinkimų dėl suteikiamų akivaizdžių rezultatų, ši procedūra reikalauja gan ilgo reabilitacinio laikotarpio, taip pat pasitaiko ir sunkūs šalutiniai poveikiai. Tad neretai tai tampa pagrindinėmis priežastimis nesirinkti procedūros, o svajonė apie gražesnę ir jaunesnę odą lieka tik svajone. Taigi, yra gera žinia norintiems atsukti amžių ir ženkliai sulėtinti senėjimą be jokių operacijos požymių.

HIFU aukštųjų technologijų procedūra, kilusi iš Pietų Korėjos ir yra tiksliai nukreipta į gilius odos sluoksnius, ten kur ir prasideda pirmieji senėjimo požymiai. Tai neskausminga, neinvazinė ir saugi procedūra efektyviai  jauninanti odą.

HIFU. Tai pažangi, sertifikuota naujos kartos neinvazinė fokusuoto ultragarso procedūra, suteikianti galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų  odos, poodinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) akivaizdų veido, kaklo, dekolte zonos odos patempimą. Fokusuotos  ultragarso energijos becentris impulsas tiksliai yra siunčiamas į giliausius odos sluoksnius, kuriuose paskirsto šilumos energiją. Taip yra stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, suaktyvinami  atsinaujinimo procesai, grąžinamas veido elastingumas, stangrumas, tvirtumas, koreguojamas veido ovalas, mažėja odos glebimas bei dvigubas pagurklis.

HIFU procedūra, skirtingai nuo ulterapijos, yra komfortiška, mažiau skausminga ir labiau veiksminga. Ji atliekama vieną kartą į metus, o pirminis rezultatas matomas iškart po procedūros. Laikui bėgant, oda nuolat naujinasi ir galutinis rezultatas matomas po pusės metų.

 

 • Tai pirmoji ultragarso sistema, kuri FDA įregistruota kaip stipriausia procedūra odos audiniams patempti ir stangrinti. FDA – JAV veikianti organizacija, atsakinga už įvairių preparatų, vaistų, medicininės įrangos bei estetikos prietaisų įvertinimą ir tikrinimą. FDA patvirtinimas įrodo ir saugumą, ir efektyvumą. Kuomet kiti sertifikatai vertina tik įrangos ar priemonių saugumą, FDA patvirtinimas įrodo ir saugumą, ir efektyvumą. Šiai išvadai prieiti yra būtini pagrįsti bei išsamūs klinikiniai tyrimai, kurie vėliau laisvai prieinami ir visuomenei, taip užtikrinant viso proceso skaidrumą.

Koreguojamos zonos:

 • Kakta
 • Zona aplink akis
 • Periorbitalinė sritis
 • Skruostai
 • Dvigubas smakras
 • Kaklas
 • Dekolte
 • Rankos/žastai
 • “Axilla” pažastų ritinys
 • Pilvas
 • Vidinės ir išorinės šlaunys
 • Keliai

 

Kiek procedūrų prireiks veido atjauninimui?

Daugeliui klientų pakanka tik vienos procedūros, ją pakartojant kas 12 mėn. rezultato išlaikymui. Vidutiniam ir sunkesniam atvejui gali prireikti 2 procedūrų, pakartojimą  atliekant po 3 mėn., o palaikomąsias procedūras atliekant kas 12-18 mėn.

1) Ar yra šalutinis poveikis?

Nėra jokių neigiamų šalutinių poveikių. Galėsite grįžti prie įprasto režimo iškart po procedūros.

2) Kokių rezultatų galima tikėtis?

Odos pagerėjimas paprastai pastebimas po pirmosios sesijos. Dauguma pacientų pastebi matomą padidintą odos stangrumą, pagerėjusią odos tekstūrą, pagerėjusią odos drėgmę ir sumažėjusius  odos ligų simptomus, įskaitant spuogus, egzemą, raukšles.

3) Kas yra idealus kandidatas į „HiFU Lifting“?

HIFU procedūra geriausiai tinka žmonėms vyresniems nei 25 metų.

4) Ar yra kokių nors kontraindikacijų dėl odos būklės?

HIFU nerekomenduojamas žmonėms, sergantiems infekcijomis, atvirais odos pažeidimais tikslinėje srityje, turintiems sunkius ar cistinius spuogus, turintiems širdies stimuliatorių, nėščioms.

Žmonėms  turintiems “Botox”, reikėtų palaukti 1-2 mėn.

5) Kiek procedūrų prireiks veido atjauninimui?

Daugeliui klientų pakanka tik vienos procedūros, ją pakartojant kas 12 mėn. rezultato išlaikymui. Vidutiniam ir sunkesniam atvejui gali prireikti 2 procedūrų, pakartojimą  atliekant po 3 mėn., o palaikomąsias procedūras atliekant kas 12-18 mėn.