f20e8888-983d-49a0-8717-5024703dbd93

Beadatinė mezoterapija + Meso Care veido liftingas

Tai unikali ekskliuzyvinė veido odos atjauninimo ir mimikos raukšlių korekcijos procedūra su dvejomis eksliuzyvinėmis metodikomis.

Neinvazinė mezoterapija:

Neinvazinė mezoterapija- tai ypač saugus, pažangus, efektyvus metodas, kuris yra alternatyva klasikinei mezoterapijai, tik be adatų naudojimo. Neinvazinė mezoterapja – tai mezoterapija be injekcijų, rizikos, mėlynių, patinimų ar kokių tai kitokių uždegimų. Ypač tinkamas tais atvejais, kai negalima atlikti adatinės mezoterapijos procedūrų arba norima išvengti skausmo ir gauti greitą ir efektyvų rezultatą.
Tai inovacija gydomoje kosmetologijoje. Tai gilus, aparato kontroliuojamas, veikliųjų produktų įvedimas į tam tikrą odos sluoksnį be jokios rizikos ar traumų. Tai idealus metodas odos drėkinimui, atjauninimui, šviesinimui ir stangrinimui, pigmentinėms dėmėms, raukšlelėms.

Veido liftingas:

Tai veido mankšta, skirta stiprinti veido odą, stangrinti veido ovalą ir šalinti raukšles.
Tai įvairaus tipo dažnio ir intensyvumo elektros impulsų “kokteilis”.

Šios procedūros pagrindinis tikslas:

– Sustangrinti audinius, juos “sukelti”;
– Pagerinti ląstelių metabolizmą;
– Pagerinti kraujo mikrocirkuliaciją.

Ovalo stangrinimo ir formavimo procedūra duoda ryškius rezultatus:

Po procedūrų kurso rezultatai akivaizdūs – dėka suaktyvėjusių ląstelių gyvybinių procesų, atsistato ir sustorėja dermos sluoksnis, suaktyvėja kolageno sintezė, kas suteikia veidui stangrumą ir elastingumą oda iš karto tampa kur kas lygesnė, sumažėja ir pastangrėja pasmakrės zona, formuojasi stangresnis veido ovalas, akivaizdžiai sumažėja raukšlių gylis.

Procedūra neskausminga, vos juntamas raumenų susitraukinėjimas.
Kartu atliekamos abi šios metodikos duoda stulbinamus rezultus – sveika, švelni, jauna, švytinti ir patempta oda.
Procedūros metu nuvalomas veidas, daromi du pilingai- abrazyvinis ir fermentinis, neinvazinė mezoterapija veido masažas ir veido stangrinimo procedūra Weyergans Mezo Care aparatu. Po procedūros tepamas kremas.

Rekomenduojamas procedūrų kursas:

5-6 procedūros vieną kartą per savaitę. Rezultatas išlieka pakankamai ilgai. Palaikomosios procedūros – kartą per 1-2 mėnesius.

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 67 Eur

REGISTRUOTIS