BioPhyto tobulas gamtos ir mokslo duetas

Ši kompanija, įkurta 1982 metais, kuria ir gamina produkciją skirtą profesionaliems kosmetologams bei reikliems klientams. Platus asortimentas priskaičiuoja daugiau nei 200 pavadinimų: nuo priemonių, skirtų naminei priežiūrai, iki gilių dermatologinių pylingų. Šių preparatų gamybos procesas apjungia šiuolaikinę technologinę bazę, naujausius mokslinius atradimus ir tik ekologiškai švarių žaliavų naudojimą.

 

BioPhyto – žalioji linija: profesionali odos priežiūra be chemijos

Estetinė kosmetinė ir korekcinė veido, kaklo, dekolte zonos procedūra

 

BioPhyto tobulas gamtos ir mokslo duetas

Tai revoliucinė produktu linija kurioje technologijos kartu su aktyvias augaliniais ingredientais dirba tam, kad oda būtu gražesnė, išliktu sveika ir švytinti.

Christina Laboratories pristato ypatingą, unikalią BioPhyto liniją, kuri garantuoja stulbinamus rezultatus ir siūlo individualius sprendimus ne tik įvairioms estetinėms odos problemoms, bet ir kiekvienam odos tipui atskirai. Po valymo, pilingo, kaukės ir drėkinimo oda vėl įgaus savo sveiką ir natūralų grožį.

Kiekvieną dieną mūsų odą veikia skirtingi neigiami išoriniai ir vidiniai faktoriai pažeidžiantys natūralų odos balansą ir jos veikimo struktūrą. Reaguojant į panašų neigiamą poveikį gali atsirasti tokių estetinių problemų, kaip hiperkeratozė, padidėjusi riebalinių liaukų veikla, patinimas. To pasekoje padidėja odos jautrumas ir progresuoja kuperozė BioPhyto linijos preparatai veikia detoksikuojančiai, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių regeneraciją, skatina odos atsistatymą ir atsinaujinimą. Gerina riebalinių liaukų darbą, mažina hiperkeratoze, malšina nemalonius pojūčius (tokius kaip niežulį), deginimą. Gerina ir stabdo išorinius simptomus – tokius kaip hiperemija, edema, odos pleiskanojimas, patinimas. Tai padeda sustiprinti apsaugines odos funkcijas, kurios tampa labiau atsparios galimiems pažeidimams ir bendriems neigiamiems veiksniams.

 

  Procedūros trukmė : 1 val

  Procedūros kaina : 50 Eur