KLAPP COSMETICS kuria, gamina ir parduoda išskirtinius veido ir kūno priežiūros  produktus, skirtus profesionalioms grožio procedūroms, SPA institutams bei profesionalius grožio produktus namų naudojimui. Išskirtinis kūrybingumas, medicininės žinios, susidomėjimas tradicine Kinijos medicina sąlygoja išskirtinę produktų koncepciją. KLAPP COSMETICS yra ne kartą apdovanota už inovacijas odos priežiūros kategorijoje už novatoriškumą, kūrybingumą, sukuriant naujus procedūrų metodus, ypatingus, bet patogius vartotojui konceptus

Caviar Power – sausai, streso nualintai odai

Pirmuosius senėjimo požymius galime pastebėti jau nuo 25 metų: išryškėja smulkios raukšlelės ir pastebimos vis ryškesnės raukšlės probleminėse veido zonose. Neturėtume ignoruoti pavojaus signalo, įspėjančio, jog mūsų odą reikia ypatingai drėkinti ir papildyti aktyviomis senėjimą stabdančiomis medžiagomis. Būtina išoriškai pagelbėti odos funkcinei sistemai atsistatyti.

CAVIAR POWER – yra pažangi senėjimą stabdanti linija, į kurios produktų sudėtį įeina  šuolaikiškiausios aukštųjų technologijų pagalba sukurtos aktyviosios medžiagos. Išskirtinis ikrų kompleksas ir natūralūs biopeptidai skatina ląstelių augimą, atgaivina gyvybiškai nusilpusias bei energiją praradusias ląsteles, užtikrina geresnį drėgmės pasisavinimą.

Procedūros trukmė: 1 val.

Procedūros kaina: 55 Eur

REGISTRUOTIS