f20e8888-983d-49a0-8717-5024703dbd93

Cheminis pilingas + beadatinė mezoterapija

Tai unikali ekskliuzyvinė veido odos atjauninimo ir mimikos raukšlių korekcijos procedūra su dvejomis rezultatyviomis metodikomis.

Cheminis pilingas su vaisių rūgštimis

Cheminis pilingas (AHA rūgštys) – viena populiariausių, saugiausių ir dažniausiai pasaulyje naudojamų procedūrų estetinėje medicinoje ir kosmetologijoje. Rūgščių procedūros greitai pašalina paviršinį negyvų ląstelių sluoksnį, taip pat stimuliuojama , naujų sveikų, jaunų ląstelių gamyba ir visiškai naujo odos sluoksnio susidarymas, slopinamas odos riebalavimasis, sumažinamos ar panaikinamos smulkios raukšlelės, odos raudonis, stiprinamas kapiliarų tinklas, drėkinama ir atgaivinama oda, pašalinami paviršiniai odos pigmentacijos nelygumai, pašalinamos po aknės liekančios rausvos dėmelės, mažinamos poros.
Rūgščių procedūros tinka bet kokio amžiaus ir bet kokio tipo odai. Procedūra tinkama ir šiltuoju metų laiku.

Neinvazinė mezoterapija:

Tai ypač saugus, pažangus, efektyvus metodas, kuris yra alternatyva klasikinei mezoterapijai, tik be adatų naudojimo. Neinvazinė mezoterapja – tai mezoterapija be injekcijų, rizikos, mėlynių, patinimų ar kokių tai kitokių uždegimų.
Tai gilus, aparato kontroliuojamas, veikliųjų produktų įvedimas į tam tikrą odos sluoksnį be jokios rizikos ar traumų. Tai idealus metodas odos drėkinimui, atjauninimui, šviesinimui ir stangrinimui.

Cheminis pilingas+neinvazinė mezoterapija:

Kartu atliekamos abi šios metodikos duoda stulbinamus rezultus – sveika, švelni, jauna, švytinti , patempta oda. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.

Cheminiai pilingai ir kokteiliai mezoterapijai parenkami individualiai, atsižvelgiant į odos problemą.
Rekomenduojamas procedūrų kursas 5 procedūros, viena procedūra per 10-14 dienų. Maksimalus efektas pasiekiamas po 6 procedūrų. Kursas rekomenduojamas 2-3 kartus per metus ir Jūs jau jaunesnė 10 metų!

Mylėkite save ir būkite gražios !

Procedūros trukmė: 1val.

Kaina: 55 Eur

REGISTRUOTIS