Christina Laboratoires Forever Young (odos drėgmės balansą atstatanti, atjauninanti procedūra)

Tai odos senėjimą stabdanti procedūra, duodanti įspūdingus rezultatus ir atitinkanti pačius aukščiausius odos priežiūros reikalavimus.

 

Forever Young išsprendžia tokias kosmetines odos problemas:

Forever Young formulės sudėtyje yra peptidai E.G.F., kurių pagalba ištaisomi kosmetiniai defektai, atsiradę bėgant laikui. Peptidai iš naujo subalansuoja odos savybes ir sustiprina jos apsaugines funkcijas, taip padėdami atsinaujinti audiniams. Formulė sustiprina savo poveikį dėl aktyvių ingredientų: proteinų, jūrinės kilmės albuminų, vitaminų, mineralų, oligoelementų, antioksidantų, vaisių rūgščių, augalų ekstraktų. Oda apsaugojama nuo ekologinių pažeidimų, įtampos, stresų, nuovargio ir natūralių biologinių bei hormoninių pakitimų.

 

Ši perspėjanti odos senėjimą procedūra duoda ryškius rezultatus:

– Išsilygina ir suminkštėja smulkios raukšlelės;
– Sustangrėja, atjaunėja oda;
– Pagerėja odos tekstūra.
– Procedūrą lydi minkštas švelnios konsistencijos preparatų prisilietimas ir malonūs kvapai, klientams suteikiantys komfortą, malonumą ir puikius pojūčius.

Efektas pastebimas iš karto po procedūros ir išlieka pakankamai ilgai. Oda tampa stangri, skaisti, švelni ir atjaunėjusi.

Procedūros metu nuvalomas makiažas, naudojamas Merlot vyno šveitiklis, drėkinamoji kaukė, masažas grožio burbulais, stangrinanti kaukė, dvigubo poveikio drėkinanti bei atjauninanti kaukė akims veidui ir iškirptei. Procedūros pabaigoje tepamas atjauninantis serumas.

Procedūras rekomenduojama atlikti 1 kartą per 7-10 dienas. Galima atlikti kaip atskirą procedūrą. Seansų kiekis neribojimas.

 

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 50 EUR

REGISTRUOTIS