KLAPP COSMETICS kuria, gamina ir parduoda išskirtinius veido ir kūno priežiūros  produktus, skirtus profesionalioms grožio procedūroms, SPA institutams bei profesionalius grožio produktus namų naudojimui. Išskirtinis kūrybingumas, medicininės žinios, susidomėjimas tradicine Kinijos medicina sąlygoja išskirtinę produktų koncepciją. KLAPP COSMETICS yra ne kartą apdovanota už inovacijas odos priežiūros kategorijoje už novatoriškumą, kūrybingumą, sukuriant naujus procedūrų metodus, ypatingus, bet patogius vartotojui konceptus

Giliai drėkinanti bandažinė procedūra su hialuronu

Hialurono rūgštis yra biotechnologijų pagalba išgautas šių laikų grožio eliksyras. Hialuronic – linijoje hialurono rūgštis buvo panaudota skirtingo dydžio molekulėmis. Aktyvusis ingredientas gali prasiskverbti pro skirtingus odos sluoksnius ir atitinkamai ten rezultatyviai veikti. Jis užpildo tarpus tarp odos ląstelių, suteikdamas odai sveiką drėgmę, stangrumą, tvirtumą, padeda pasisavinti naudingas medžiagas.

Veikdama su itin didele drėkinamąja galia , hialurono rūgštis padidina drėgmės lygį skirtingose odos sluoksniuose, lygindama odos paviršių ir efektyviai užpildydama raukšles. Hialuronic taip pat efektyviai skatina ląstelių atsinaujinimą. Bandažo pagalba stiprinamas ir stangrinamas veido ovalas.

Procedūros trukmė:  1 val

Procedūros kaina:  50 Eur

REGISTRUOTIS