Klasikinio blakstienų priauginimo korekcija

Deja, gamta ne visas apdovanojo ilgomis, tankiomis, sodriai juodomis blakstienims, natūraliai išryskinančiomis žvilgsnį. Nusiminti neverta!  Pasinaudojus blakstienų priauginimo procedūra, galima labai greitai įgyvendinti savo svajonę ir turėti kerintį išraiškingą žvilgsnį.

 

Blakstienų priauginimas – tai blakstienų prailginimo ir tankinimo procedūra, atliekama naudojant specialius klijus ir plaukelius, pagamintus iš specialaus pluošto, identiško žmogaus plaukui.

Parenkant skirtingas blakstienų rūšis ir priauginimo technologijas galima išgauti tiek natūralų, tiek labai išraiškingą efektą ir pakeisti akių formą be žvilgsnį.

 

Kodėl verta prisiauginti blakstienas?

Galite turėti tokias blakstienas, apie kokias tik svajojote.
Blakstienų nebereikia dažyti, kas rytą prabudusios atrodysite puikiai.

Sutaupysite laiko, kurį įprastai praleidžiate prie veidrožio darydamos ar taisydamos makiažą.
Priaugintos blakstenos nejuntamos, jos beveik nesiskiria nuo natūralių blakstienų, yra atsparios vandeniui, saulei, su jomis galima eiti į soliariumą, baseiną. Pamiršite ką reiškia nubėgęs tušas.
Procedūra pritaikoma kiekvienos individualiems poreikiams- nuo natūraliai atrodančio aplinkiniams nepastebimo akių pagražinimo iki stulbinančiai ilgų, riestų ir tankių blakstien

Reguliariai darant papildymus žvilgsnis atrodo tobulas nuolat!

 

Procedūra

Maloni ir tikrai neskausminga. Jūs patogiai išsitiesiate kėdėje, klausotės muzikos ir net nepajuntate kaip pralekia laikas. Akys švariai nuvalomos, ant apatinių vokų uždedamos specialios juostelės. Prie natūralių blakstienų 0,5-1 mm atstumu nuo pagrindo klijuojamas dirbtinis plaukelis. Pilno priauginimo procedūra trunka 1,5-2 val., korekcija – 1-1,5 val.

Blakstienų priauginimo proceso metu uždedama po 160-300 blakstienų per abi akis, priklausomai nuo Jūsų akių formos ir natūralių blakstienų skaičiaus.
Priežiūra
Blakstienos yra atsparios vandeniui, su jomis galima drąsiai maudytis, lankytis baseine, soliariume. Klijai kurie naudojami priauginimui nėra atsparūs riebalams, dėl to priaugintas blakstienas reikia saugoti nuo kosmeikos gaminių, kuriuose gali būti aliejų. Negalima naudoti pienelio pavidalo ir dvifazių, skirtų vandeniui atspariam makiažui, valiklių, akių tepti riebiais kremais. Naudojant veido kremus, saugoti akių sritį ir netepti jų toje vietoje, kur galimas odos kontaktas su blakstienomis. 
Kreminio pagrindo šešėliai, kreminė pudra ar netinkamas tušas taip pat gali pagreitinti blakstienų kritimą. Priaugintoms blakstienoms taip pat kenkia didelis karštis, dėl to nerekomenduojama eiti į sauną ar karštą pirtį.

Priaugintos blakstienos išsilaiko 1-2 mėn., kas 3-5 sav. rekomenduojama daryti papildymo procedūrą, kurios metu priklijuojamos naujos blakstienos vietoje iškritusių. Laiko tarpas tarp papildymų priklauso nuo priaugintų blakstienų priežiūros bei nuo natūralios blakstienos gyvenimo trukmės. Iškritusios vietoje ataugusi nauja blakstiena yra visiškai sveika ir nepažeista nei klijų, nei priauginimo proceso.

Procedūros trukmė: 1-1,5 val.
Kaina: 25 EUR.

REGISTRUOTIS