Kūno priežiūra

Austrijos kompanijos „STYX – Naturcosmetic“ tikslas – sukurti kūno ir sielos harmoniją bei paryškinti kūno grožį išnaudojant gamtos siūlomus turtus.

„STYX Naturcosmetic“ tai:

Natūralumas. Visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų ir komponentų. Jų sudėtyje nėra cheminių konservantų.
Efektyvumas. Laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, bet pagal naujausius mokslo atradimus nuolatos tobulinami receptai kaip vertinga šeimos relikvija perduodami į jūsų rankas.
Kokybė. Siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų savybes bei kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Ši technologija leidžia išsaugoti natūralių komponentų vertingąsias medžiagos.
Saugumas. Visa produkcija dermatologiškai patikrinta, o mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą.

„STYX“ termoaktyvi anticeliulitinė kūno įvyniojimo procedūra celiulitui mažinti
Tai ypatingai efektyvi kūno įvyniojimo procedūra, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos(alternatyviosios medicinos) principais. Procedūros metu naudojamos aktyviosios medžiagos tinka ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet taip pat ir patologijų, sutrikimų, sudirgimų mažinimui. Be to, preparatų sudėtį įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.

„Cello“ gelio efektyvumas pagrįstas subalansuotu kiekiu didelės koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį ir riebalus skaidantį poveikį. Unikali preparato molekulinė struktūra: „Cello“ gelyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos gerina kraujo mikrocirkuliaciją bei medžiagų apykaitą, valo organizmą, šalina šlakus ir toksinus.

Rezultatas:
• Celiulito naikinimas
• Kūno apimčių mažėjimas ( apytiksliai 0,5-1,0 cm per vieną procedūrą)
• Svorio mažėjimas
• Šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas
• Jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas
• Mikrocirkuliacijos ir limfos cirkuliacijos atstatymas
• Medžiagų apykaitos optimizavimas
• Odos jungiamojo audinio elastingumo padidinimas
• Strijų profilaktika

Po procedūros negalima praustis duše, būtina, kad po procedūros praeitų ne mažiau kaip 8 valandos.
Nepatartina daryti procedūrą nėščioms ar maitinančioms moterims, nes procedūra gali sukelti alerginę reakciją.
Rekomenduojamas minimalus procedūrų skaičius – 3, optimalus procedūrų skaičius – 10. Procedūros atliekamos 1-2 kartus per savaitę.

Procedūros trukmė: 60 min.
Procedūros kaina: 95 Lt.

Kūno įvyniojimas

Akivaizdūs gyvybingumo skatinimo ir figūros tobulinimo rezultatai

Stiprios kojos ir graži figūra nėra atsitiktinumas – tai jūsų pastangų rezultatas. Gražios figūros ir gyvybingumo palaikymas – tai kova su celiulitu, sulėtėjusia kojų kraujo apytaka ir suglebusiais raumenimis. Šią kovą laimėti padėtų itin veiksminga „Weyergans“ spaudimo procedūra, vadinama „Kūno įvyniojimu“.

Metodas parengtas pagal gydomosios fizioterapijos, tiksliau – edemų (patinimų) gydymo principus. Rezultatas buvo patentuotas ir taikomas laikantis aukštų „Weyergans High Care“ sveikatos centrų ir gydomojo sveikatingumo (SPA) standartų.
Tai kombinuota kosmetinė spaudžiamoji procedūra, rekomenduojama sutrikus kojų kraujo apytakai ar suglebus šlaunų vidinio ar išorinio paviršiaus odai, be to, pilvo ir sėdmenų srities standinimui. Pastebėta, kad kūno įvyniojimo procedūra ypač tinka žąstų odos grąžinimui, standinimui.

Procedūros metu atliekamas kūno šveitimas, oda masažuojama maloniai cinamonu kvepiančiu kremu, kuriam būdingas aromaterapinis poveikis, skatinamas riebalinių ląstelių skaidymasis. Kūnas įvyniojamas į specialią kosmetinė plėvelę, spaudžiant ją pagal „Weyergans“ metodiką.

Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę toksinai ir kitos nuodingos medžiagos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Įvyniojimui naudojamos medžiagos drėkina odą, aprūpina ją mineralais.
Rezultatai akivaizdūs: jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda atrodo lygesnė ir standesnė. Kūno įvyniojimas naudojant cinamono kremą kojoms suteikia lengvumo įspūdį, gerina kraujotaką. Spaudimas atveria limfos takus, tad skystos medžiagų apykaitos atliekos ir ląstelių toksinai gali sruventi iš probleminių sričių. Juos perdirba filtruojamieji organai ir jie pašalinami.

Procedūra rekomenduojama atlikti 6-10 kartų po 1-2 kartus per savaitę.
Procedūros trukmė: 80 min.
Procedūros kaina: 110 Lt