KŪNO PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS SU JŪROS DUMBLIAIS

“LAKSHMI” , derindama dermakosmetologijos žinias ir aromaterapijos privalumus, sukūrė išskirtines procedūrą su natūraliais eteriniais aliejais ir grynais augaliniais ekstraktais kūnui ir dvasiai, malonumui, gerai savijautai.

Riebalų skaidymo ir drenavimo procedūra veikia liekninančiai , ypač paveikdama tas vietas, kuriose yra didžiausios riebalų sankaupos. Fitobioaktyvių veikliųjų medžiagų dėka šios linijos produktai mažina riebalinio audinio hipertrofiją, todėl ypač tinkama edeminio celiulito gydymui.

Procedūros paskirtis:

– Siekiančioms sulieknėti;
– Norinčioms sumažinti riebalų sankaupas tam tikrose vietose;
– Celiulitui mažinti;
– Esant odos pabrinkimams, vandens kaupimosi problemoms.

Poveikis:

Skatina lipolizę, degina riebalus ir mažina riebalų sankaupas, skatina limfotaką, gerina audinių aprūpinimą deguonimi bei mikrocirkuliaciją.

Rezultatas:

– Gera savijauta;
– Lengvumo jausmas;
– Elastingesnė ir stangresnė oda;
– Jau po pirmų procedūrų matomai sumažėja riebalų sankaupos, o po kelių savaičių sulieknėjama, pagražėja kūno formos.

Kontrindikacijos:

– Nėsčiosios ir maitinančios moterys;
– Venų varikozė;
– Odos nubrozdinimai, nudegimai ar kiti sužeidimai.

Procedūros metu atliekamas Garshan masažas su specialiomis šilkinėmis pirštinėmis, kurios padeda aktyvinti kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei deginti riebalus. Atliekamas kūno pilingas. Lengvais pulsuojančiais paspaudimas tepamas deguoninis aliejus. Po to tepamas termoaktyvus purvas, kūnas įvyniojama į plėvelę . Po 20 min. termo purvas nuplaunamas po dušu. Įmasažuojamas liekninantis temoaktyvus kremas.
Šis įvyniojimas praplečia kraujagysles ir suaktyvina kraujotaką, todėl oda parausta ir juntamas karštis. Tai reiškia, kad mikrocirkuliacija suaktyvinta ir, kad pasireiškia teigiamas termoaktyvaus purvo poveikis. Terminis efektas reikalingas būtent riebalų deginimui.

Procedūros trukmė: 1 val. 30 min.

REGISTRUOTIS