MESO CARE VEIDO ODOS STANGRINIMAS, OVALO FORMAVIMAS SU WEYERGANS HIGH CARE APARATU (VOKIETIJA)

Weyrergans High Care AG – Vokietijos kompanija, žinoma visame pasaulyje kaip gydomosios kosmetikos ir aparatūros gamintoja. Su šios kompanijos aparatūra ir preparatais dirba 67 pasaulio šalys. Pagrindiniai Weyergans High Care AG sėkmės principai – inovatyvūs metodai bei įranga ir kūrybingas bendradarbiavimas su Mokslinių Tyrimų Institutu Max Planck ir su Vokietijos Astronautikos Institutu.

TAI ĮVAIRAUS TIPO DAŽNIO IR INTENSYVUMO ELEKTROS IMPULSŲ “KOKTEILIS”, KURIO PAGALBA STANGRINAMAS VEIDO OVALAS IR MAŽINAMOS RAUKŠLĖS.

Šios procedūros pagrindinis tikslas :

– Sustangrinti audinius, juos “sukelti”.
– Pagerinti ląstelių metabolizmą.
– Pagerinti kraujo mikrocirkuliaciją.

Ovalo stangrinimo ir formavimo procedūra duoda ryškius rezultatus:

Po procedūrų kurso rezultatai akivaizdūs – dėka suaktyvėjusių ląstelių gyvybinių procesų, atsistato ir sustorėja dermos sluoksnis, suaktyvėja kolageno sintezė, kas suteikia veidui stangrumą ir elastingumą. Oda iš karto tampa kur kas lygesnė, sumažėja ir pastangrėja pasmakrės zona, formuojasi stangresnis veido ovalas, akivaizdžiai sumažėja raukšlių gylis.

Procedūra neskausminga, vos juntamas raumenų susitraukinėjimas.

Rekomenduojamas procedūrų kursas: 5-6 procedūros vieną kartą per savaitę. Rezultatas išlieka pakankamai ilgai. Palaikomosios procedūros – kartą per 1-2 mėnesius.

Procedūros metu nuvalomas veidas, daromi du pilingai- abrazyvinis ir fermentinis, veido masažas ir veido stangrinimo procedūra Weyergans Mezo Care aparatu. Po procedūros tepamas kremas.

Procedūros trukmė:  1 val.

Kaina:  45 Eur

REGISTRUOTIS