Mezoterapija – stimuliuojanti procedūra prieš odos senėjimą

Senėjimo proceso metu vyksta keletas reiškinių: mikrocirkuliacijos produktų sulėtėjimas ir to pasekmė prastas odos aprūpinimas naudingomis medžiagomis bei deguonimi, odos ląstelių aktyvumo ir atsinaujinimo sulėtėjimas, fibroblastų aktyvumo sumažėjimas- tai lemia kolageno ir elstino mažėjimą.
Procedūrai parenkami kokteiliai, savo sudėtyje turintiys amino rūgščių, organinio silicio, DMAE, B grupės vitminų kompleksą.
Tokia produktų formulė saugo odą nuo senėjimo, neutralizuoja laisvuosius radikalus, stimuliuoja kolageno sintezę, mažina raukšles, o taip pat drėkina ir gerina odos regeneraciją.

Naudingas poveikis:

– Saugo odą nuo senėjimo;
– Mažina raukšleles;
– Stimuliuoja kolageno sintezę;
– Stangrina odą;
– Drėkina, odą;

Rezultatai:

Šių medžiagų pagalba oda yra efektyviai saugoma nuo senėjmo ir pasiekiamas natūralus odos atjauninimas, odos patempimo- liftingo efektas.
Pastebimai atjaunėjusi, skaisti, švytinti, lygesnė ir stangresnė oda. Tai unikalus poveikis pilnutiniam odos patempimo (liftingo) efektui pasiekti.

Rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kursą kas 2-3 savaites. Vėliau gali užtekti palaikomųjų procedūrų arba kursą galima kartoti 1 kartą per mėnesį.

 

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 55 Eur.

REGISTRUOTIS