Nouba kosmetika

Dekoratyvinė kosmetika : NOUBA

Kosmetika NOUBA – išskirtinis rafinuotos elegancijos ir inovacijų derinys !

Italijos makiažo meistrų sukurta dekoratyvinė kosmetika, skirta profesionalams ir asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę. Novatoriški sprendimai, darantys poveikį kosmetikos rinkai, yra ryškus NOUBA makiažo linijos bruožas.

Išskirtiniai NOUBA makiažo linijos bruožai:
Rankų darbas – NOUBA kosmetika gaminama rankomis – taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė.
Technologijos, suteikiančios unikalias savybes. Novatoriški NOUBA kosmetikos gamybos sprendimai leidžia Jums pasiūlyti skystus lūpų dažus, kurie užtepti ryte nenublunka iki vakaro, o ant lūpų nėra jokio lipnumo pojūčio…

Specialiai paruoštą mineralinę pudrą ir akių šešėlius, kurie netrupa, neskyla ir leidžia Jums jaustis patogiai bei užtikrintai visą dieną, kreminę pudrą su kamieninėmis ląstelėmis, kurios aktyvuoja ląstelių atsinaujinimą ir užkerta kelią senėjimui. NOUBA įdegį suteikiančią pudrą profesionalūs grožio žurnalai ir rinka įvardino kaip pastarųjų dešimtmečių novatoriškiausią ir revoliucingiausią kosmetikos produktą rr naujovę kosmetikos pasaulyje – neblizgančią perlamutrinę pudrą, kuri išryškina išskirtinius veido bruožus.

Išskirtinė spalvų gama, specialios pigmento apdorojimo technologijos NOUBA kosmetikos gamintojams suteikia ypač ryškias ir ilgai išliekančias spalvas – tai būtų šešėliai, lūpų dažai ar spalvotas tušas.

Tausoja sveikatą – NOUBA gamintojai parenka kosmetinių produktų sudėtines dalis, kad jos neturėtų kenksmingo poveikio sveikatai.

Itališkas dizainas – vos paėmus bet kurio NOUBA gaminio pakuotę pajusite ten slypinčią rafinuotą eleganciją, skirtą būtent Jums.

Nouba kosmetikos liniją sudaro produktai skirti veidui, akims, lūpoms.

Kreipkitės! Studijos Beauty Day specialistai patars ir padės išsirinkti tik Jums tinkančius šiuos unikalius grožio produktus !