Aparatinės veido procedūros

Nežinote kokią procedūrą rezervuoti? Pasrinkite bet kokią procedūrą 1 val., arba 1.30 min ir Beauty Day grožio terapeutas  Jums patars.

HIFU – Naujausia aukštųjų technologijų veido patempimo ir ovalo atstatymo procedūra neinvaziniu būdu!

 

 

 

HIFU LDM (Pietų Korėja) – sujungianti dvi funkcijas HIFU ir HILDM į vieną įrenginį – tai vienas moderniausių aparatų, sukurtas remiantis naujausiais grožio ir kosmetologijos srities mokslo atradimais, skirtas neinvaziniam ir neskausmingam veido odos atjauninimui ir pakėlimui

HIFU – tai unikali, sertifikuota naujos kartos neinvazinė fokusuoto ultragarso procedūra, suteikianti galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos, poodinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) akivaizdų veido, kaklo, dekolte zonos, odos patempimą ir , esant reikalui, sumažinti riebalinio poodžio storį.

 

Absoliutus saugumas!

HIFULDM aparatu atliekama HIFU procedūra, tai absoliučiai saugi procedūra, kurios metu nevyksta veido odos pažeidimas, nes tai neinvazinė procedūra. HIIFU LDM – Tai pirmoji ultragarso sistema, kuri FDA (JAV) įregistruota kaip stipriausia procedūra odos audiniams patempti ir stangrinti. FDA – JAV veikianti organizacija, atsakinga už įvairių preparatų, vaistų, medicininės įrangos bei estetikos prietaisų įvertinimą ir tikrinimą. FDA patvirtinimas įrodo procedūros saugumą, ir efektyvumą. Kuomet kiti aparatų sertifikatai vertina tik įrangos ar priemonių saugumą. FDA sertifikatui gauti būtini pagrįsti bei išsamūs klinikiniai tyrimai, kurie vėliau laisvai prieinami ir visuomenei, taip užtikrinant viso proceso skaidrumą.

 

Kaip veikia HIFU

Procedūros metu fokusuotos ultragarso energijos becentris impulsas tiksliai yra siunčiamas į giliausius odos sluoksnius, kuriuose paskirsto šilumos energiją. Taip yra stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, suaktyvinami odoje atsinaujinimo procesai, sugrąžinamas veido elastingumas, stangrumas, tvirtumas, gražiai koreguojamas veido ovalas, mažėja odos glebimas bei dvigubas pagurklis, matoma lygi ir švytinti oda. Stimuliuojami gilūs odos struktūriniai sluoksniai, vyksta natūralus odos atsinaujinimo procesas, todėl oda „pasitempia“ ir sustangrėja

 

Ar yra šalutinis poveikis?

Nėra jokių šalutinių poveikių, susijusių su HIFU LDM programa. Tai absoliučiai saugi sistema, turinti FDA patvirtintus sertifikatus! Iš karto po procedūros galėsite grįžti prie įprasto rėžimo. Veidas atrodo sveikai ir gražiai paraudęs.

 

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Unikalios procedūros atlikimo sistemos dėka, odos pagerėjimas pastebimas iš karto po procedūros. HIFU LDM aparato,  sujungiančio dvi funkcijas HIFU(aukšto dažnio fokusuotas ultragarsas)  ir LDM (dinaminis mikromasažas ląsteliniame lygmenyje), procedūros  efektas matomas iš karto po procedūros ir toliau, žinoma, 6 mėnesius palaipsniui gerėja. Procedūra yra labai efektyvi. Matomas efektas gali tęstis 1,5 – 2 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo. Palaikomąsias procedūras rekomenduojama atlikti kas 12-18 mėn.

 

 Procedūros nauda!

Veido pakėlimas ir kontūravimas, odos kolageno ir elastino sintezės galutinis rezultatas matomas po 6 mėn. Vyksta odos stangrumo atstatymas. Procedūra gali būti atliekama ištisus metus, sezoniškumo jai nėra. Jei yra poreikis, po procedūros klientas  lengvai gali derinti kitas   grožio ar gydymo procedūras.

HIFU+LDM sinergijos efektas: lygesnė, stangresnė oda, patobulintas veido kontūras ir gaivi veido oda.

Papildomai atliekant LDM (dinaminį mikromasažą) visada matysite nudrenuotą, švytinčią odą, matomas odos stangrumas, graži  odos tekstūra, padidėjęs  drėgmės lygis  odoje, sumažėja odos ligų simptomai ( aknė, rožinė, kuperozė,egzema), taip pat matysite sumažėjusias odos raukšles.

 

Kas yra idealus kandidatas į HIFU procedūrą?

Procedūra geriausiai tinka žmonėms, vyresniems nei 25 metai.

 

Kiek laiko trunka HIFU  procedūra?

HIFU LDM  veido srities procedūra trunka 1,5-2 val., kadangi prieš HIFU procedūrą būtina atitinkamai paruošti veido odą, kad procedūros efektas būtų pats stipriausias ir kokybiškiausias.

 

Kiek procedūrų prireiks veido atjauninimui?

Užtenka vienos procedūros per 12mėnesių. Palaikomąsias procedūras rekomenduojama atlikti kas 12-18 mėn.

Kadangi šiuo  HIFU LDM aparatu procedūra atliekama su papildoma inovatyvia LDM sistema,  efektas matomas iš karto po procedūros, ir toliau, žinoma,  palaipsniui gerėja. Procedūra yra labai efektyvi. Efektas gali tęstis 1,5 – 2 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

 

Ar yra kokių nors kontraindikacijų dėl odos būklės?

HIFU nerekomenduojama žmonėms, sergantiems veido infekcijomis, atvirais odos pažeidimais veido srityje, turintiems cistinius spuogus, turintiems širdies stimuliatorių. Žmonėms, turintiems „Botox’ą“, reikėtų palaukti 1-2 mėn.

 

 

KAINA:

 • Visas veidas ir kaklas 890€ 599 €
 • Visas veidas+kaklas+dekolte zona 940€ 650 €
 • Kakta + paakiai 350€ 150 €
 • Paakiai 220 €
 • Kaklas 250 €
 • Pasmakrė 200 €
 • Kaklas, pasmakrė, skruostai 450 €
 • Kaklas ir dekolte 350 €

 

Kūnas:

 • Keliai 160 €
 • Rankos (žastai) 200€
 • Vidinė šlaunų pusė 300 €
 • Pilvas 300 €

 

HIFU procedūra, priklausomai nuo srities, trunka nuo 30 minučių iki 2 valandų. Pilna veido srities procedūra trunka 1,5-2 val.

 

INOVATYVI PROCEDŪRA IR ĮSPŪDINGI REZULTATAI JAUNINANT IR DRĖKINANT VEIDO ODĄ.

 

GUINOT procedūra HYDRADERM “Cellular Energy” aparatu –  HYDRADERMIE YOUTH alternatyva estetinei medicinai.  Inovacija odos senėjimo stabdymui.

Mes negalime kovoti prieš bėgantį laiką, tačiau mes galime sumažinti odos senėjimo požymius!

GIUINOT sukūrė revoliucinį aparatą, kuriuo atliekamos inovatyvios procedūros, ir pasiekiami įspūdingi rezultatai, jauninant vyrų ir moterų odą.

HYDRADERMIE YOUTH   – akivaizdžiai atjaunina veido odą, drėkina,  stimuliuoja ląstelių energiją ir  veiklą unikaliomis funkcijomis, kurios kartu atsuka laiką atgal!

 

 •  DINAMINĖ JONIZACIJA – Padidina biologinį aktyvumą.Išskirtinis patentuotas GUINOT metodas suteikia energijos odos ląstelėms ir užtikrina greitą ir veiksmingą procedūros metu naudojamo siekiamą grožio tikslą atitinkančio serumo aktyviųjų ingredientų pasiskirtymą. Unikalus jonizacijos procesas pagerina aktyviųjų komponentų įsiskverbimą.
 • ŠILDYMAS – Padidina ląstelių aktyvumą. Didinat ląstelių oksigenaciją (prisotinimą deguonimi) ir odos mikrocirkuliaciją, stimuliuojamas ląstelių aktyvumas ir odai.

 

Toks  patentuotas procedūrų metodas  gražina ir įspūdingai atjaunina veido odą.

Tikra alternatyva estetinei medicinai: Greiti rezultatai, ir jokio skausmo!

Po procedūros įspūdingas jaunos, skaisčios, švarios, aksominės odos rezultatas, sutrauktos  poros, giliai išvalyta oda.

 

Procedūros trukmė: 1,30 val.

Procedūros kaina:  75 Eur

 

INOVATYVI PROCEDŪRA IR ĮSPŪDINGI REZULTATAI JAUNINANT, DRĖKINANT IR STANGRINANT VEIDO ODĄ.

 

 

GUINOT procedūra HYDRADERM “Cellular Energy” aparatu –  HYDRADERMIE LIFT DELUXE alternatyva estetinei medicinai.  Inovacija odos senėjimo stabdymui.

Mes negalime kovoti prieš bėgantį laiką, tačiau mes galime sumažinti odos senėjimo požymius!

GIUINOT sukūrė revoliucinį aparatą, kuriuo atliekamos inovatyvios procedūros, ir pasiekiami įspūdingi rezultatai, jauninant vyrų ir moterų odą.

 

 • HYDRADERMIE LIFT DELUXE   – stangrina, pakelia ovalą, akivaizdžiai atjaunina veido odą, drėkina,  stimuliuoja ląstelių energiją ir  veiklą unikaliomis funkcijomis, kurios kartu atsuka laiką atgal!
 • DINAMINĖ JONIZACIJA – Padidina biologinį aktyvumą.Išskirtinis patentuotas GUINOT metodas suteikia energijos odos ląstelėms ir užtikrina greitą ir veiksmingą procedūros metu naudojamo siekiamą grožio tikslą atitinkančio serumo aktyviųjų ingredientų pasiskirtymą. Unikalus jonizacijos procesas pagerina aktyviųjų komponentų įsiskverbimą.
 • ŠILDYMAS – Padidina ląstelių aktyvumą. Didinat ląstelių oksigenaciją (prisotinimą deguonimi) ir odos mikrocirkuliaciją, stimuliuojamas ląstelių aktyvumas ir odai.
 • RAUMENŲ STIMULIAVIMAS – Stimuliuoja veido raumenis. Stangrinamoji “pakeliamoji” stimuliacija – intensyviai stimuliuoja raumenis ir akivaizdžiai “pakelia” veido bruožus. Grąžinamas švytėjimas.

 

Toks  patentuotas procedūrų metodas  gražina ir įspūdingai atjaunina veido odą.

Tikra alternatyva estetinei medicinai: Greiti rezultatai, ir jokio skausmo!

Po procedūros įspūdingas jaunos, skaisčios, švarios, aksominės odos rezultatas, sutrauktos  poros, giliai išvalyta oda.

 

Procedūros trukmė: 1,30 val.

Procedūros kaina: 85 Eur

 

Tai vienintelis rinkoje naujoviškas, neinvazinis profesionalios dermoestetikos prietaisas, kuriame sujungtos trys personalizuotos technologijos: LAZERIS – LED – MAGNETINIS LAUKAS magnetiniu lauku.

 

 • Įspūdingas poveikis įvairiems odos tipams
 • Greitas ir ilgalaikis poveikis bei biostimuliacija yra mokslininkų grupės – branduolinės fizikos inžinierių, estetinės medicinos ir kosmetologijos ekspertų – darbo rezultatas.

 

Atliekamos procedūros:

 

1.  Lazerio terapija

Naujausios kartos fotodinaminis peptidinis veido pakėlimas, pagrįstas pažangiomis peptidų sistemomis, kurios stipriai atjaunina ir modeliuoja odos struktūrą. Procedūros  skirtos visų tipų suglebusiai, neelastingai, taip pat jautriai ir brandžiai odai su raukšlėmis. Įspūdingo poveikio dermaceutinio grožio priežiūros sistema sujungia prevenciją ir netobulumų – sunkiausių odos problemų – korekciją bei visapusišką senėjimą stabdančią grožio priežiūrą.

 

2. Anti-age terapija Aukštų technologijų pažangi drėkinamoji ir jauninamoji terapija su odos šveitimu peptidų pagrindu. Atkuria hidrolipidinį barjerą, padidina odos vandens atsargas ir suaktyvina atstatymo mechanizmus, efektyviai sumažina raukšles, stangrina, atkurtų elastingumą,  ir sveiką spindesį.

 

3. Procedūra raustančiai odai ir rožinei ši linija buvo sukurta kraujagyslėms, jautriai odai su eritemos ir uždegimo simptomais. Pažangi terapijos linija, neutralizuojanti neurogeninio streso ir uždegimo, atsirandančio dėl lėtinio uždegiminio senėjimo, poveikį. Mažina eritemą, pakelia ir stiprina ovalą, regeneruoja mikrobiomą ir odos barjero funkciją. Terapija tinka visų tipų odai, taip pat labai sausai, jautriai, reaktyviai odai su atopinio dermatito ir alergijos simptomais.

 

4. Acne terapija skirta riebiai, seborėjinei, į spuogus linkusiai ir suaugusiųjų odai. Mažina riebalų perteklių ir uždegiminių pokyčių simptomus, pasižymi stipriomis drėkinamosiomis ir antibakterinėmis savybėmis. Sumažina použdegiminį spalvos pasikeitimą ir randus.

 

Produktų formulės yra pagrįstos naujausiais biotechnologijų ir farmacijos pasiekimais bei brangiais natūraliais komponentais, sukuriančiais inovatyvią produktų kokybę, pasižyminčią dideliu efektyvumu ir labai gerai toleruojančia odą. Procedūros yra prabangios, neskausmingos, neinvazinės ir veiksmingos – tai ideali alternatyva medicininei terapijai.

 

Procedūros kaina: 80-85 Eur

Procedūros trukmė : 1 val

 

LDM dinaminis mikromasažas – Tai odos  puoselėjimas, stiprus odos atjauninimas, drėkinimas, stangrinimas.

LDM Terapija (Pietų Korėja, ES, FDA sertifikatai) tai vietinis dinaminis mikromasažas, unikali technika, kuri,  naudojant ultragarso bangas, moduliuoja odos jungiamųjų audinių struktūrą, regeneruoja ląsteles bei odos skaidulas, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno sintezę,  slopina matriks metalloproteinazę (MPP) veiklą.

 

Kaip veikia LDM procedūra?

Labai maloni procedūra, kurios metu yra  naudojamos keturių dažnių ultragarso bangos, kurios  sukuria vos juntamą, malonią vibraciją. Sparčiai keičiantis dažniui, ultragarso  bangos pasiskirsto ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimi, o šis metodas labai efektyvus  sprendžiant daugelį kosmetologinių  problemų.

 

Procedūros nauda:

 

Detoksikuoja– pagerina limfos nutekėjimą, sumažina patinimus ir paraudimus nuo ankstesnių gydymų, slopina blogų fermentų MMP(Matrix Metalloproteinase) veiklą. Iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, didinamas bendras ląstelių aktyvumas,

To pasekoje, esant spuogams, egzemai, dermatitams,  pagerėja odos būklė.

 

Stiprėja limfos judėjimas– kas leidžia pasiekti ryškų efektą atstatant  ir gydant odą po plastinių operacijų, gydant Acne, postaknės randus.

 

Drėkina – moduliuoja HA kiekį odoje, pagerina odos drėkinimą, subalansuodamas odos GAG (glikozaminoglikanus).

 

Stangrina – aktyvinami fibroblastai , kas suteikia odai stangrumą, bei pagerina jos struktūrą,

pagerina odos jungiamųjų audinių elastingumą ir stiprumą, pagerina veido linijų ir raukšlių išvaizdą.

 

Lėtina senėjimo procesus-atstato ląstelių membranas, turi priešuždegiminį, žaizdų gijimo poveikį.

Spartinamas metabolizmas, aktyvinama kraujotaka. Slopinamas matricinių metaloproteinazių (MPP) darbas, didėja baltymų gamybam kurie skatina atjanėjimą, stimuliuojamosodos kamieninės ląstelės.

 

Terapijos metu greitai pašalinamas uždegimas, nes naikinami uždegiminiai  procesai, bėrimai, post -acne dėmės,randai, fibrozė, mažinama riebalų sekrecija. Sugrąžinama sveika ir spindinti odos  būklė.

Procedūrų skaičius ir programos derinys sudaromas individualiai.

Procedūros kaina priklauso nuo panaudotų priemonių procedūros metu.

 

LDM – Rezultatas:

Pagerėja odos struktūra, patobulėja odos spalva, sumažėja raukšlių gylis, oda tampa tankesnė ir ji stangrėja. LDM programa iš karto duoda matomus rezultatus, kurie sustiprėja po 3 val.

Procedūrų skaičius ir programų derinys sudaromas individualiai.

 

Tai pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laikų   odos tipo, lyties ir amžiaus.

Procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais.

Procedūra yra komfortiška.

Natūraliai atrodantis efektas.

Puikus rezultatas po pirmos procedūros.

Galima atlikti procedūrų kursą, kurio kiekis  aptariamas su specialistu.

 

Procedūros kaina :  85 Eur

Procedūros trukmė: 1,30  val.

 

LDM Stiprus odos atjauninimas

 

LDM dinaminis mikromasažas+ mezoterapija su nano dermapenu – stiprus odos atjauninimas, drėkinimas, “veido pakėlimas”, probleminės odos puoselėjimas.

LDM Terapija (Pietų Korėja, ES, FDA sertifikatai) tai vietinis dinaminis mikromasažas, unikali technika, kuri,  naudojant ultragarso bangas, moduliuoja odos jungiamųjų audinių struktūrą, regeneruoja ląsteles bei odos skaidulas, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno sintezę,  slopina matriks metalloproteinazę (MPP) veiklą.

 

Kaip veikia LDM procedūra?

Labai maloni procedūra, kurios metu yra  naudojamos keturių dažnių ultragarso bangos, kurios  sukuria vos juntamą, malonią vibraciją. Sparčiai keičiantis dažniui, ultragarso  bangos pasiskirsto ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimi, o šis metodas labai efektyvus  sprendžiant daugelį kosmetologinių problemų. Po jos daroma mezoterapija, tai visiškai neskausminga procedūra, kurios metu nano dermapeno pagalba yra suvedami individualiai parinkti mezoterapiniai kokteiliai.

 

Privalumai:

 

Lėtina senėjimo procesus-atstato ląstelių membranas, turi priešuždegiminį, žaizdų gijimo poveikį. Spartinamas metabolizmas, aktyvinama kraujotaka. Slopinamas matricinių metaloproteinazių (MPP) darbas, didėja baltymų gamybam kurie skatina atjanėjimą, stimuliuojamosodos kamieninės ląstelės.

Stiprėja limfos judėjimas– kas leidžia pasiekti ryškų efektą atstatant  ir gydant odą po plastinių operacijų, gydant Acne, postaknės randus.

Drėkina -moduliuoja HA kiekį odoje, pagerina odos drėkinimą, subalansuodamas odos GAG (glikozaminoglikanus).

Stangrina – aktyvinami fibroblastai , kas suteikia odai stangrumą, bei pagerina jos struktūrą,

pagerina odos jungiamųjų audinių elastingumą ir stiprumą, pagerina veido linijų ir raukšlių išvaizdą.

Detoksikuoja/gydo acne  – pagerina limfos nutekėjimą, sumažina patinimus ir paraudimus nuo ankstesnių gydymų, slopina blogų fermentų MMP(Matrix Metalloproteinase) veiklą. Iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, didinamas bendras ląstelių aktyvumas,

To pasekoje, esant spuogams, egzemai, dermatitams,  pagerėja odos būklė.

 

Kadangi geros kolageno sintezės pagrindas yra paruoštas,  iš karto jau po LDM galima atlikti mezoterapiją. Mezoterapijos kokteiliai parenkami pagal odos būseną ir problemą.

 

Rezultatas:

Pagerėja odos struktūra, patobulėja odos spalva, sumažėja raukšlių gylis, oda tampa tankesnė ir ji stangrėja. LDM programa iš karto duoda matomus rezultatus, kurie sustiprėja po 3 val.

Procedūrų skaičius ir programų derinys sudaromas individualiai.

 

LDM – Tai pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laikų   odos tipo, lyties ir amžiaus.

Procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais.

Procedūra yra komfortiška.

Natūraliai atrodantis efektas.

Puikus rezultatas po pirmos procedūros.

 

Procedūros rezultatas matosi ir po vienos procedūros, norint ilgo rezultato , rekomenduojama atlikti procedūrų kursą: 4 procedūros , kas 2-3 savaites., o procedūrą be mezoterapijos, galima atlikti 1 kartą per savaitę 3-4 kartus. Kaina procedūros be mezoterapijos 75-85 Eur

 

Procedūros trukmė: 1,30 val.

Procedūros kaina 110 Eur.

 

LDM Acne /Post Acne gydymas

 

LDM dinaminis mikromasažas ir individualiai parinktas cheminis pilingas – probleminės Acne pažeistos odos  puoselėjimas, stiprus odos atjauninimas, drėkinimas, “veido pakėlimas.

LDM Terapija (Pietų Korėja, ES, FDA sertifikatai) tai vietinis dinaminis mikromasažas, unikali technika, kuri,  naudojant ultragarso bangas, moduliuoja odos jungiamųjų audinių struktūrą, regeneruoja ląsteles bei odos skaidulas, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno sintezę,  slopina matriks metalloproteinazę (MPP) veiklą.

 

Kaip veikia LDM procedūra?

Labai maloni procedūra, kurios metu yra  naudojamos keturių dažnių ultragarso bangos, kurios  sukuria vos juntamą, malonią vibraciją. Sparčiai keičiantis dažniui, ultragarso  bangos pasiskirsto ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimi, o šis metodas labai efektyvus  sprendžiant daugelį kosmetologinių  problemų.

 

Procedūros nauda:

 

Detoksikuoja/gydo acne  – pagerina limfos nutekėjimą, sumažina patinimus ir paraudimus nuo ankstesnių gydymų, slopina blogų fermentų MMP(Matrix Metalloproteinase) veiklą. Iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, didinamas bendras ląstelių aktyvumas,

To pasekoje, esant spuogams, egzemai, dermatitams,  pagerėja odos būklė.

Stiprėja limfos judėjimas– kas leidžia pasiekti ryškų efektą atstatant  ir gydant odą po plastinių operacijų, gydant Acne, postaknės randus.

Drėkina – moduliuoja HA kiekį odoje, pagerina odos drėkinimą, subalansuodamas odos GAG (glikozaminoglikanus).

Stangrina – aktyvinami fibroblastai , kas suteikia odai stangrumą, bei pagerina jos struktūrą,

pagerina odos jungiamųjų audinių elastingumą ir stiprumą, pagerina veido linijų ir raukšlių išvaizdą.

Lėtina senėjimo procesus-atstato ląstelių membranas, turi priešuždegiminį, žaizdų gijimo poveikį.

Spartinamas metabolizmas, aktyvinama kraujotaka. Slopinamas matricinių metaloproteinazių (MPP) darbas, didėja baltymų gamybam kurie skatina atjanėjimą, stimuliuojamosodos kamieninės ląstelės.

 

Procedūra tinkama bet kurioje Acne stadijoje. Terapijos metu greitai pašalinamas uždegimas, nes naikinami uždegiminiai  procesai, bėrimai, post -acne dėmės, randai, fibrozė, mažinama riebalų sekrecija. Sugrąžinama sveika ir spindinti odos  būklė.

Procedūrų skaičius ir programos derinys sudaromas individualiai.

Procedūros kaina priklauso nuo panaudotų priemonių procedūros metu.

 

Procedūros kaina : LDM + pilingas   85 Eur

Procedūros trukmė: 1,30  val.

 

LDM + mezoterapija – Post acne požymių mažinimas

 

LDM technologija leidžia pertvarkyti kolageno elastino  skaidulas norima kryptimi, skatina jų gamybą rando audinio vietoje ir gerina kraujotaką. Tai sumažina randų gylį, todėl jie tampa mažiau matomi. Duodami puikūs rezultatai dirbant su bet kokios formos randais po spuogų, taikant integruotą metodą.

Procedūrų skaičius ir programų deriniai sudaromi individualiai.

 

Procedūros kaina:  LDM +  Mezoterapija(nanopenas)  acne pažeistai odai  120 Eur

Procedūros trukmė: 1,30 val.

 

LDM – Rezultatas:

Pagerėja odos struktūra, patobulėja odos spalva, sumažėja raukšlių gylis, oda tampa tankesnė ir ji stangrėja. LDM programa iš karto duoda matomus rezultatus, kurie sustiprėja po 3 val.

Procedūrų skaičius ir programų derinys sudaromas individualiai.

 

Tai pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laikų   odos tipo, lyties ir amžiaus.

Procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais.

Procedūra yra komfortiška.

Natūraliai atrodantis efektas.

Puikus rezultatas po pirmos procedūros.

Galima atlikti procedūrų kursą, kurio kiekis  aptariamas su specialistu.

 

LDM Terapija –stiprus odos atjauninimas, “veido pakėlimas”, probleminės odos puoselėjimas.

LDM Terapija (Pietų Korėja, ES, FDA sertifikatai) tai vietinis dinaminis mikromasažas, unikali technika, kuri,  naudojant ultragarso bangas, moduliuoja odos jungiamųjų audinių struktūrą, regeneruoja ląsteles bei odos skaidulas, gerina ląstelių metabolizmą ir stimuliuoja kolageno sintezę,  slopina matriks metalloproteinazę (MPP) veiklą. Tai fermentai, kurie ardo kolageną.

 

Kaip veikia LDM procedūra?

LDM naudoja keturių dažnių ultragarso bangas, kaitaliodamas jas iki  1000 kartų per sekundę sukurdama vibraciją. Sparčiai keičiantis dažniui, ultragarso  bangos pasiskirsto ne tik vertikalia, bet ir horizontalia kryptimi, o šis metodas labai efektyvus  sprendžiant daugelį kosmetologinių problemų.

LDM terapija  atstato ląstelių membranas, turi priešuždegiminį, žaizdų gijimo poveikį.

Impulsinis mikromasažas sujungia  tris, turinčius įtakos odos struktūroms, faktorius –  mechaninį, terminį ir biocheminį. To pasekoje padidėja rezorbcija, purianamas epidermis, atliekamas giliųjų audinių ir ląstelių masažinis poveikis. Iš ląstelių ir audinių šalinami šlakai, didinamas bendras ląstelių aktyvumas, aktyvinami fibroblastai , kas suteikia odai stangrumą, bei pagerina jos struktūrą,  spartinamas metabolizmas, aktyvinama kraujotaka, stiprėja limfos judėjimas, kas leidžia pasiekti ryškų efektą atstatant  ir gydant odą po plastinių operacijų, gydant Acne, postaknės randus, efektyviam senėjimo lėtinimui ir senėjimo profilaktikai.

 

Privalumai:

Drėkina -moduliuoja HA kiekį odoje, pagerina odos drėkinimą, subalansuodamas odos GAG (glikozaminoglikanus)

Stangrina – pagerina odos jungiamųjų audinių elastingumą ir stiprumą, pagerina veido linijų ir raukšlių išvaizdą.

Detoksikuoja – pagerina limfos nutekėjimą, sumažina patinimus ir paraudimus nuo ankstesnių gydymų, slopina blogų fermentų MMP(Matrix Metalloproteinase) veiklą. To pasekoje, esant spuogams, egzemai, dermatitams,  pagerėja odos būklė.

 

LDM – Tai pažangi ir saugi automatizuota procedūra, kurią galima taikyti nepriklausomai nuo metų laikų   odos tipo, lyties ir amžiaus.

Procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais.

Procedūra yra komfortiška.

Natūraliai atrodantis efektas.

Puikus rezultatas po pirmos procedūros.

Galima atlikti procedūrų kursą, kurio kiekis  aptariamas su specialistu.

 

LDM – EXPRESS

Ar turite svarbų įvykį, o jūsų veidas turi 1-2 spuogus, paraudimą nuo kremo, lupimąsi ar dirginimą?

LDM-express speciali programa leis greitai pašalinti “nedideles problemas” nuo veido per 1-2 procedūras. Unikali LDM technika veikia kaip galingas priešuždegiminis, žaizdų gijimo ir ląstelių sieneles regeneruojantis komponentas.

O gal norite suspindėti ant ”raudonojo kilimo”?- LDM express kaip tik Jums ! Tokį šansą Jūs gausite jau po vienos procedūros!

 

Procedūros kaina:  97 Eur

Procedūros trukmė: 45 min.

 

RAUKŠLIŲ PREVENCIJA, ODOS SENĖJIMO PREVENCIJA, STANGRI IR ELASTINGA ODA, KOVA SU GILIOMIS RAUKŠLĖMIS.

Visapusiška jauninamoji terapija ir tokių odos netobulumų kaip raukšlės, tamsūs ratilai, maišeliai po akimis, odos tonuso stoka ir išsausėjimas korekcija. 3 žingsnių procedūra –  optimizuotas derinys gležnos akių srities skaistinimui, lyginimui, drėkinimui. Oda įgauna stangrumo, atrodo gaivi, pailsėjusi, sumažėja paviršinių raukšlių.

Dėl unikalaus sinergiškai veikiančių veikliųjų medžiagų derinio oda aplink akis atgauna spindesį, tonusą ir glotnumą jau po  1 procedūros.

 

 

INDIKACIJOS:

▪ Pastebimi senėjimo požymiai

▪ Maišeliai ir tamsūs ratilai po akimis

▪ Odos elastingumo ir stangrumo trūkumas

▪ Spalvos pakitimai, netolygus atspalvis

Rekomenduojamas kursas 4-6 procedūros 1 kartą per 2 savaites.

 

Procedūros trukmė: 30 min

Procedūros kaina: 65 Eur

 

Mezoterapija – tai metodika, naudojama beveik visose odos jauninimo procedūrose. Šis būdas išskirtinai koreguoja mimikos raukšles, stangrina, jaunina ir suteikia odai natūralaus švytėjimo. Procedūra tinka visų odos tipų problematikos spręsti, pagal poreikį parenkami specialūs preparatai.

 

Procedūroje naudojama:

Beadatinės mezoterapijos metu oda prisotinama unikaliais mezoterapiniais kokteiliais, iškart duodančiais matomą efektą. Rekomenduojamas 6 procedūrų kursas, vieną kartą per savaitę.

 

Procedūros trukmė: 1.30 val

Procedūros kaina: 80 Eur

 

HYDRAFACIAL– tai neinvazinė, visiškai neskausminga, atpalaiduojanti SPA terapija ir pažangi medicininė technologija viename. Procedūra atliekama naudojant unikalius turtingos sudėties serumus, kurių pagalba oda išvaloma, prisotinama drėgme, atjauninama, detoksikuojama, reguliuojamas sebumo išsiskyrimas. Procedūra gali ženkliai sumažinti pigmentines dėmes ir raukšlių gylį. Puikūs rezultatai matomi iškart po procedūros. Oda  giliai išvalyta,  sudrėkinta, pamaitinta atjauninta bei švytinti!

 

 

Kam rekomenduojama Hydra Facial procedūra?

Procedūra skirta visiems, kurie trokšta turėti sveiką ir gražią odą:

 

 • Visiems odos tipams ir taip pat  riebiai, porėtai odai;
 • Aknės pažeistai odai;
 • Hiperkeratozei;
 • Smulkioms ir gilesnėms raukšlėms mažinti;
 • Elastingumui ir stangrumui;
 • Išsiplėtusioms poroms;
 • Plonai, jautriai odai;
 • Išsausėjusiai odai;
 • Rožinei.

 

Kaip atliekama procedūra?

Hydra Facial procedūra sudaryta iš 5 pagrindinių etapų:

 1. Visų pirma atliekamas  odos valymas bei eksfoliacija. Šio etapo metu pašalinamas paviršinis odos sluoksnis, jame susikaupę nešvarumai bei riebalai. Atliekant odos šveitimą pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvalomos poros.
 2. Ultragarso pagalba oda prisotinama individualiai parinktais  serumais. Šio etapo metu oda yra giliai sudrėkinama bei pamaitinama naudojant serumus, kurie yra specialiai parinkti, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę. Individualiai pritaikius produktus, efektyviau sprendžiamos konkrečios Jūsų odos problemos.
 3. Radio dažnio terapija , kurios metu įkaitęs kolagenas tuoj pat susitraukia ir stimuliuoja dermos sluoksnį, taigi suteikia odai stangrumo ir elastingumo. Kai kolagenas gaminamas nuolat, jis padidina odos sluoksnio storį, tankį, užpildo raukšles, švelnina randus, oda atgauna elastingumą, blizgesį, papilkėjusiai odai suteikia skaistumo ir glotnumą, matomas liftingo efektas.
 4. Šilumos ir šalčio plaktukas skatina kraujotaką , gerina medžiagų apykaitą, giliai išvalo odą, padidina odos elastingumą, mažina veido raukšles, tamsius maišelius po akimis, lygina veido odą, sutraukia poras ir apsaugo nuo spuogų atsiradimo.
 5. Deguonies terapija – turi galingą regeneruojantį, atgaivinantį ir stangrinantį poveikį. Dėl savo savybių ji skatina ląstelių kvėpavimą, iš karto pagerindama odos toną ir spindesį. Deguonis sumažina dirginimą ir atlieka puikų raminamąjį ir antibakterinį poveikį. Išgryninto deguonies purškimas į pagrindinį odos sluoksnį lėtina odos senėjimo procesą, mažina raukšles, pigmentines dėmes, atpalaiduoja odą, stimuliuoja kolageno regeneraciją.

 

Koks gaunamas efektas ?

 • Užtikrinamas gilus odos išvalymas;
 • Oda tampa lygesnė, stangresnė, elastingesnė;
 • Oda intensyviai sudrėkinama;
 • Pagerinama jos spalva;
 • Sumažinamos raukšlelės;
 • Oda atgaivinama, atjauninama, tampa pašviesėjusi bei spindinti.

 

Kiek reikės procedūrų?

​Tam, kad odai būtų suteiktas akivaizdus rezultatas, užtenka vienos procedūros. Vėliau norint išlaikyti gražią ir sveiką odą, galima atlikti vieną procedūrą per mėnesį arba pagal poreikį.

 

Procedūros trukmė: 1,30 val.

Procedūros kaina: 79 Eur

 

Tai procedūra, skirta veido odos jauninimui, mimikos raukšlių korekcijai, kurios rezultatas – akivaizdžiai švytinti, stangri oda. Kosmetologo atliekamas procesas visai neskausmingas, tinkamas visų odos tipų priežiūrai, procedūra mėgstama tiek vyrų, tiek moterų.

Ši jauninanti ir stangrinanti procedūra atliekama dviem žingsniais:

 

Pirmas iš jų skirtas odos išvalymui ir nušveitimui, tad naudojami unikalūs cheminiai pilingai, parinkti išskirtinai pagal kliento poreikius.

Antras žingsnis – neinvazinės mezoterapijos procedūra – pagal odos problematiką parinkti mezoterapiniai kokteiliai, suteikiantys jauninantį, stangrinantį ir skaistinantį efektą.

 

Procedūros trukmė : 1 val

Procedūros kaina: 70-75 Eur

 

Oxygen Ceuticals-deguonies terapijos procedūra su OZ Portable aparatu

 

 

Deguonis gyvybiškai svarbus ne tik žmogaus sveikatai, bet ir grožiui. Kai odos ląstelėms stinga deguonies, ji neatrodo gaivi ir skaisti. Nustatyta, kad sulaukus trisdešimties O2 odoje sumažėja 25 %, sulaukus keturiasdešimties – net 50 %. Metams bėgant odos gebėjimas pasiimti deguonies iš kraujo neišvengiamai mažėja, o kai jo trūksta, stringa odos stangrumą užtikrinančio kolageno gaminimas, lėtėja medžiagų apykaitos procesai, nuo kurių priklauso ląstelių gyvybingumas, prarandamas odos elastingumas, pradeda formuotis mimikos raukšlelės, o vėliau ir gilesnės raukšlės.

 

Siekdami apsaugoti Jūsų odą ir kuo ilgiau ją išlaikyti jauną ir gražią, kviečiame išbandyti „Oxygen Ceuticals“ procedūras.

 

Prietaisas „OZ Portable“ skirtas didelės koncentracijos skysto deguonies molekulėms įterpti tiesiai į epidermį. Procedūros metu oda prisotinama veikliųjų medžiagų pasitelkus hiperbarinės oksigenacijos metodą (t.y. prisotinimas deguonimi didesnio slėgio sąlygomis) bei didesnio spaudimo deguonies srovę. Deguonis purškiamas infuzoriumi aukštu slėgiu su vėsiais malonaus jonizuoto vandens garais, suteikiančiais atgaivos pojūtį. Siurbiamuoju infuzoriaus antgaliu atliekama veido detoksikacija, o po jos seka deguonies prisotinimo etapas.

 

Į odą patekęs deguonis skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl oda tampa stangresnė, elastingesnė, įgauna švytėjimo ir jaunatviškumo. Hiperbarinis deguonis taip pat aktyvina kolageno ir elastino gamybą, veikia plaukų folikulų augimo procesus. O kartu naudojami serumai su itin efektyviomis veikliosiomis medžiagomis skatinama ląstelių regeneraciją.

 

Tai puikus būdas atgaivinanti sausą, pavargusią ir nualintą veido odą.

 

„Oxygen Ceuticals“ procedūros rekomenduojamos:

Paviršinių, mimikos ir gilių raukšlių mažinimui

Senėjimo požymių mažinimui

Stangrumą praradusios odos susitiprinimui

Giliam odos drėkinimui

Sausos ir dehidratuotos bei pavargusios ir papilkėjusios odos atgaivinimui

Veido ir kaklo formos korekcijai

Pigmentinių dėmių, išsiplėtusių porų ir veido raudonio mažinimui

Riebios ir spuoguotos odos (aknės) būklės gerinimui

Reabilitacijai po gydymo lazerio procedūrų bei mikrodermabrazijos

Reabilitacijai po cheminių pilingų bei plastinės chirurgijos procedūrų

 

„Oxygen Ceuticals“ deguonies terapija padeda išvalyti ir atjauninti veido odą. Procedūra yra efektyvi ir neskausminga, nesukelia alerginių reakcijų ar kitokio šalutinio poveikio. Tinka visų tipų odai, taip pat ir jautriai odai, tiek vyrams, tiek moterims. Procedūra atliekama veido, kaklo, akių ir lūpų zonose.

 

„Oxygen Ceuticals“ procedūrų metu kartu su deguonimi į odą įterpiami specialūs serumai, dar labiau sustiprinantys rezultatą – oda atrodo gražiau ir sveikiau, tampa pastebimai lygesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Procedūros metu oda keičiasi praktiškai akimirksniu: skatinama nuosava hialurono rūgšties sintezė, išsilygina odos paviršius, paviršinės raukšlelės, oda ima sveikai spindėti, net ir pačiose ploniausiose vietose, tokiose kaip sritis apie akis ir lūpas. Po procedūros lūpos atrodo putlesnės, o jų kontūras išraiškesnis.

 

Būkite tikri, kad po procedūros skaisčia ir spindinčia oda galėsite džiaugtis ilgą laiką.

 

Procedūros trukmė: 1 val.

Procedūros kaina: 75-80 Eur (Priklausomai nuo panaudoto serumo)

 

Mezoterapija su Nano Mezopenu

Tai visiškai neskausminga, automatinė Nano „Meso Pen“ adatinė sistema  – tai aparatas, kuriam vibruojant atliekamas odos paviršinis mikro subadymas (perforacija).Tokiu būdu skatinama kolageno sintezė. Odos mikro subadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos medžiagos žymiai lengviau absorbuojamos į odą ir pasiekia pačius giliausius odos sluoksnius. Greitai pastebimas efektas – žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė. Atlikti tyrimai rodo, kad naudojant šią sistemą, galima padidinti išorinio naudojimo procedūros efektyvumą keletu šimtu kartų.

 

Procedūros su automatinė Nano  „Meso Pen“ adatine sistema rekomenduojama esant:

Sausai, suglebusiai odai;
Vystančiai odai;
Riebiai odai;
Aknės pažeistai odai;
Randams;
Raukšlėms, senatvinėms dėmėms;
Hiperpigmentacijai;

 

Poveikis ir rezultatai:

Skaisti, atgaivinta ir drėgmę atgavusi oda;
Stangri, elastinga, gyvybinga oda;
Sumažėjusios arba išnykusios pigmentinės dėmės;
Sumažėja randai;
SumažėjA arba išnykę uždegiminiai procesai odoje.

 

Mezoterapijos su Nano „Meso Pen“ adatine sistema privalumai:

 

 • Visiškai neskausminga, labai efektyvi, saugi procedūra;
 • Greiti ir ilgai išliekantys rezultatai;
 • Tinka visų tipų odai;
 • Tinka vyrams ir moterims.

 

Rekomenduojamas procedūrų kursas, atsižvelgiant į Jūsų odos stovį.

 

Procedūros trukmė: 1 val.
Kaina: 75 -85 Eur

 

Ši procedūra atliekama, naudojant estetinės medicinos aparatą, padeda atkurti odos ląstelių aktyvumą ir gali išspręsti daugumą odos senėjimo požymių. Moksliškai įrodytas procedūros efektyvumas ir jos išskirtiniai rezultatai.

Jauninanti ir stangrinanti CatioVital procedūra atliekama dviem žingsniais:

 

Pirmas iš jų skirtas odos jauninimui ir drėkinimui, tad naudojami unikalūs serumai, pagal kliento poreikius:

 • Jauninantis;
 • Priešraukšlinis;
 • Drėkinantis raminantis;
 • Maitinantis raminantis;
 • Valantis;
 • SWHITE (skaistinantis);
 • Jauninantis – prieš ir po saulės;
 • Paakių.

 

Antras žingsnis – stangrinantis Catio Vital procesas – tai odos stangrinimas dėka tinkamos odos raumenų stimuliacijos. Šios procedūros eigoje gerinamas veido raumenų tonusas, sutvirtinama oda ir padedama veido bruožams atgauti ankstesnę būklę.

 

Procedūros trkmė: 1.30 val

Procedūros kaina: 65 Eur

 

Individualios procedūros pagrįstos grožio tikslais.
Catio Vital yra jauninanti grožio procedūra, kurios metu, naudojant CatioVital Cellular Energy estetinės medicinos aparatą, atkuriamas odos ląstelių aktyvumas ir sprendžiama dauguma odos senėjimo problemų. Moksliškai įrodytas procedūros efektyvumas ir jos išskirtiniai rezultatai.

 

Jauninanti CatioVital procedūra atliekama naudojant 8 skirtingus serumus – želė, pasirenkamus pagal kliento poreikius ir tikslus:

 • Jauninantis;
 • Priešraukšlinis;
 • Drėkinantis raminantis;
 • Maitinantis raminantis;
 • Valantis;
 • SWHITE (skaistinantis);
 • Jauninantis – prieš ir po saulės;
 • Paakių.

Procedūroje naudojama:

 

Termo kaukė

Procedūros metu naudojamos „Termo kaukės“ šiluma padidina ląstelių aktyvumą. Šildančios kaukės „saunos efektas” pagerina sebumo išsiskyrimą ir paskatina odą valytis. Švari ir išvalyta oda kvėpuoja, tad yra pasiruošusi geriau pasisavinti toliau naudojamas priemones.

 

Dinaminė jonizacija

Grožio terapeutas parenka serumą – gelį pagal jūsų odos poreikį ir keliamus tikslus odos problemų sprendimui. Dėl unikalaus dinaminės jonizacijos proceso, aktyvios medžiagos skverbiasi giliai į odą, paskatinamas biologinis aktyvumas, tad oda atrodo sustiprėjusi ir atjaunėjusi.

Procedūra užbaigiama individualiai parinkta kauke.

 

Procedūros trukmė: 1.30 val
Procedūros kaina: 75 Eur

 

 

Tai odą atnaujinanti ir senėjimą stabdanti procedūra, duodanti įspūdingus rezultatus ir atitinkanti pačius aukščiausius odos priežiūros reikalavimus.

Procedūra skirta raukšlėms ir mimikos raukšlėms švelninti, veido, kaklo ir iškirptės srities odai stangrinti.

Procedūra ypač tinka moterims 30+ , brandžiai ir saulės paveiktai odai.

Aktyviosios sudedamosios dalys atkuria ląstelių komunikaciją ir skatina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties neosintezę.

 

Pagrindinės sudedamosios dalys:

 • Mikrokolagenas: skatina odos išorės medžiagų sintezę fibroblastuose, vyksta odos sluoksnio užpildymas ir stangrinimas
 • Liposomų polifenoliai: suaktyvina amžiaus nuvargintos odos ląstelių, odos stimuliacinio poveikio funkcijas ir atjaunina odą.
 • Vitaminai : maitina ir drėkina odą, užkirsdami kelią raukšlelių susidarymui.
 • Mikrodumbliai: stabdo odos senėjimą

 

Ši veido bruožus pagražinanti procedūra duoda ryškius rezultatus:

– Išsilygina ir suminkštėja smulkios raukšlelės;
– Sustangrėja, atjaunėja oda;
– Pagerėja odos tekstūra;
– Procedūrą lydi minkštas švelnios konsistencijos preparatų prisilietimas ir malonūs kvapai, suteikiantys Jums komfortą, malonumą ir puikius pojūčius.

 

Rezultatas:

Nuostabus efektas pastebimas iš karto po procedūros ir išlieka pakankamai ilgai. Oda tampa stangri, skaisti, švelni ir akivaizdžiai jaunesnė.

 

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 65 Eur

 

Tai švelni ir efektyvi mechaninė odos šveitimo procedūra, kurios metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, stimuliuojama kraujotaka, skatinama kolageno gamyba. Deimantinė dermabrazija yra greita ir beskausmė. Tai reiškia, jog atliekama procedūra nepalieka pažeidimų, oda mažai arba visai neparausta. Procedūra skirta norint pagerinti sudėtingas odos būkles, atjauninti ar išlaikyti tinkamą odos priežiūrą, tad jau po pirmo apsilankymo pas profesionalą pastebėsite, jog oda daug lygesnė, glotnesnė ir yra įgavusi natūralų švytėjimą.

 

Deimantinė dermabrazija skirta:

 • Saulės pažeistai odai gydyti;
 • Paviršinėms raukšlelėms ir raukšlėms naikinti;
 • Aknės paliktiems ir potrauminiams randeliams gydyti;
 • Senatvinių odos dėmių šalinimui;
 • Suglebusiai veido odai atgaivinti;
 • Riebios odos problemoms;
 • Inkštirams naikinti;
 • Hiperpigmentacijai gydyti;
 • Išsiplėtusios poroms ir kitiems odos defektams koreguoti.

 

Procedūroje naudojama:

Lazeriu apdirbti deimantiniai antgaliai, negyvosios ląstelės susiurbiamos steriliu vakuuminio prietaisu. Šis veido šveitimo metodas tinka jautriai, spuoguotai, taip pat odai su išsiplėtusiomis poromis. Pagal problemą parenkami rūgštiniai šveitikliai ir kaukės.

 

Procedūros trukmė: 1 val

Procedūros kaina: 55 Eur

 

Išskirtinės kūno modeliavimo procedūros, naudojant vakuumą, radio dažnį ir kavitaciją padeda tirpinant riebalus, limfos tekėjimo, odos stangrumo ir elastingumo gerinimui. Profesionalios įrangos dėka, sukurta technologija gali skatinti ne tik riebalinių ląstelių deginimą, bet ir aktyviai veikti kolageno sintezę, audinių skaidulas. Jau po kelių procedūrų oda tampa lygesnė ir stangresnė, intensyviai šalinami organizme susikaupę toksinai, taip tirpdomi riebalai, kurie leidžia mažėti apimtims.

 

Rekomenduojamas procedūrų kursas 6-10 procedūrų 1-2 kartus per savaitę.

 

Procedūros trukmė: 1.30 val

Procedūros kaina: 55 Eur

 

Tai procedūra, leidžianti aktyvinti odos ląstelių funkcijas, skleidžiant intensyvų ir siaurą šviesos spektrą. Terapija yra plačiai naudojama siekiant skatinti kolageno sintezę senstančioje odoje, o tai reiškia, jog sėkmingai mažinamos raukšlelės, pigmentinės dėmės, ypač efektyviai gydoma akne. Šviesos terapija yra neskausminga, nepažeidžia odos paviršiaus, tinka tiek kūnui, tiek veidui. Oda, veikiama atitinkamomis šviesos bangomis, prasiskverbia pro audinio sluoksnius ir jų nepažeisdama veikia ląsteles.

 

Procedūra skirta:

 • Aknei;
 • Išsiplėtusioms poroms;
 • Odos pertekliniam riebalavimuisi;
 • Odos jauninimui, stangrinimui;
 • Raukšlių mažinimui;
 • Pigmentacijos mažinimui;
 • Randų minkštinimui;
 • Odos spalvos, skaistumui atstatyti;
 • Streso paveiktai odai:
 • Strijų matomumui mažinti;
 • Plaukų slinkimui stabdyti;
 • Galvos odos pleiskanojimui mažinti;
 • Skausmo mažinimui, bendro organizmo imuniteto gerinimui.

 

Procedūroje naudojama:

Atitinkamo ilgio LED šviesos bangos, kurios skatina odos ląstelių atsinaujinimą, didina kolageno bei elastino gamybą. Šis metodas vizualiai pagerina odos tonusą, sumažina raukšleles, atjaunėja ir pakinta odos spalva. Procedūra atliekama tiek   kombinacijoje su kitomis procedūromis, tiek kaip atskira procedūra.

 

Procedūros trukmė: 30 min.

Kaina:40 Eur.

 

Tai procedūra, turinti stiprų priešraukšlinį efektą, stimuliuojanti raumenis aplink akis. Viso proceso metu naudojamos trys technikos, skirtos kaktos raumenims, akių kontūro raumenims, „žąsų kojelėms“. Jomis koreguojamas akių vokų atpalaidavimas, mažinamos raukšlelė aplink akis.

Procedūroje naudojama:

 

Masažas, kurio metu stangrinamas ir drenuojamas akių kontūras, vykdoma raumenų stimuliacija, naudojant stangrinantį akių serumą bei paakių kaukė, nuimanti patinimus, skaistinanti odą.

 

Procedūros trukmė: 45 min

Procedūros kaina: 45 Eur

 

Tai procedūra, siekiantiems neskausmingo, gilaus, tačiau efektyvaus odos valymo. Taikant ultragarso bangas, puikiai išvaloma ir gydoma oda, pašalinamos negyvosios ląstelės, giliai išvalomas sebumo perteklius. Procedūros rezultatas: akivaizdžiai susitraukusios poros, išnykę inkštirai, susinormalizavusi riebalinių liaukų veikla, taip pat gerinamas aktyviųjų medžiagų prasiskverbimas į gilesnius odos sluoksnius.

 

Procedūroje naudojama:

Taikomos ultragarso bangos, kurios saugiai ir giliai gali išvalyti ant odos susikaupusią aplinkos taršą. Procedūra tinka visiems odos tipams, net ir į jautrumą linkusiai odai prižiūrėti.

 

Procedūros trukmė: 1 val

Procedūros kaina: 55 Eur

 

Radijo dažnių terapija – stangresnė ir lygesnė Jūsų oda

Sugrąžinkite savo odai jaunystę ir sveiką spindesį be intervencinių procedūrų! Jei norite, kad oda spindėtų natūraliu grožiu ir jaunyste, rinkitės efektyvią veido odos atjauninimo bei stangrinimo procedūrą – termoliftingą radijo dažnių aparatu.

 

Kas yra radijo dažnių terapija?

Tai saugus, neskausmingas ir jokio šalutinio poveikio nesukeliantis odos atjauninimo metodas. Procedūros metu, šilumos banga prasiskverbia per odą ir paveikia gilesnį odos sluoksnį – dermą, kuri restruktūrizuoja ir remodeliuoja pasenusį kolageną.

 

Kaip vyksta procedūra?

Radijo dažniais šildomuose audiniuose suaktyvinama kolageno gamyba. Procedūrų metu formuojamas naujas kolageno tinklas, kurio pagrindinė misija – suteikti odai stangrumo ir neleisti jai raukšlėtis ateityje. Po procedūros galite drąsiai naudoti makiažą, grįžti į darbą, užsiimti įprastine veikla.

 

Kam rekomenduojama radijo dažnių terapija?

Procedūrą renkasi įvairaus amžiaus moterys ir vyrai. Radijo dažnių terapija rekomenduojama esant veido kontūrų deformacijai, raukšlėms ant veido, kaklo, dekolte srityse, taip pat tonuso ir elastingumo trūkumui veido ir kūno odoje. Procedūrai yra neinvazinė ir visiškai saugi.

 

Kada nerekomenduojama terapija?

Nerekomenduotina procedūrą atlikti nėštumo metu, maitinant krūtimi, sergant onkologine liga, turint širdies stimuliatorių ar širdies nepakankamumą.

 

Poveikis ir rezultatai

 • Stangrina veido odą: oda tampa elastingesnė ir gražesnė,
 • Pagerina odos tekstūrą,
 • Atjaunina ,
 • Mažina raukšleles,
 • Sulėtina senėjimo procesą .

 

Procedūrų kursas

Jau po pirmos procedūros džiaugsitės lygesne ir stangresne oda. Maksimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas kas 7-10 dienų.  Rezultatai yra ilgalaikiai – matomas efektas išlieka nuo 3–4 mėnesių ir iki metų.

 

Procedūros kaina: 70 Eur

Procedūros trukmė : 1 val. 30 min