SKEYNDOR CORRECTIVE – atnaujinanti veido odą ir raukšles mažinanti procedūra+ masažas su Germanio lazdele

Tai odą atnaujinanti ir raukšles mažinanti procedūra, duodanti įspūdingus rezultatus ir atitinkanti pačius aukščiausius odos priežiūros reikalavimus.

 

“Corrective” linija skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms.

Procedūra skirta raukšlėms ir mimikos raukšlėms švelninti, veido, kaklo ir iškirptės srities odai stangrinti.

Procedūra ypač tinka 45+, brandžiai, suglebusiai, su smulkiomis raukšlelėmis ir saulės paveiktai odai.

Aktyviosios sudedamosios dalys atkuria ląstelių komunikaciją ir skatina kolageno, elastino ir hialurono rūgšties neosintezę. Oda prisotinama kalogenu ir hialuronu, intensyviai drėkinančiu odą, ir užpildančiu raukšleles.

Pagrindinės sudedamosios dalys:

-Sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą

– Kolagenas: skatina odos išorės medžiagų sintezę fibroblastuose, vyksta odos sluoksnio  užpildymas ir stangrinimas

– Hialuronas intensyviai drėkina odą, atjaunina ir užpildo raukšleles.

 

Procedūros metu nuvalomas veidas valomuoju pieneliu ir toniku, tonizuojančiu odos paviršių. Atliekamas veido šveitimas, pašalinantis negyvąsias odos ląsteles. Aparatu įvedami odą stangrinamieji– aktyvuojantieji, bei raukšles užpildantys serumai. Veido masažas atliekamas su vertinguoju metalu – Germaniu. Germanis yra retai aptinkamas mikroelementas žemėje. Biržoje germanio kaina tokia kaip aukso. Jauninamosios lazdelės mineralas germanis ne tik stangrina veido odą, kilsteli apdribusius akių vokus, atkuria veido kontūrą, lygina odos paviršių, suteikia odai švytėjimo ir sveikatos, bet ir stiprina kapiliarų sieneles, todėl šie tampa mažiau pastebimi. Stiprindama odos imunitetą germanio lazdelė didina odos atsparumą laisviesiems radikalams, stresui ir virusams.Masažas germanio lazdele – naujausia kovos su ankstyvosiomis raukšlėmis priemonė Japonijoje. Šios lazdelės veiksmingumas buvo pripažintas Japonijos technologinių mokslų asociacijoje. Veikiama germanio lazdelės oda tampa švytinti, stangri ir lygi. Po masažo oda prisotinama kalogenu ir hialuronu, intensyviai drėkinančiu odą, ir užpildančiu raukšleles.

Ši veido bruožus atjauninanti procedūra duoda įspūdingus rezultatus:

-Išsilygina ir suminkštėja smulkios raukšlelės;
– Sustangrėja, atjaunėja oda;
– Pagerėja odos tekstūra.
– Procedūrą lydi minkštas švelnios konsistencijos preparatų prisilietimas ir malonūs kvapai, suteikiantys Jums komfortą, malonumą ir puikius pojūčius.

Puikus efektas pastebimas iš karto po procedūros ir išlieka pakankamai ilgai.

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 49 EUR

REGISTRUOTIS