SKEYNDOR ETERNALT atjauninanti procedūra su kamieninėmis ląstelėmis

Pirmoji priemonė, kurioje panaudotos augalinės kilmės kamieninės ląstelės, siekiant nuo senėjimo apsaugančio, ilgai išliekančio poveikio. Pagrindinė jos paskirtis – skatinti epidermio kamieninių ląstelių augimą ir stimuliuoti gyvybiškai svarbios medžiagos, kuri formuoja odą, sintezę, kad odos tankis, kurio ji neteko dėl amžiaus, būtų atkurtas.

Procedūra ypač tinkama vyrams ir moterims nuo 35+, brandžiai, saulės paveiktai odai, raukšlėms ir mimikos raukšlėms švelninti, veido, kaklo ir iškirptės srities odai stangrinti.

Procedūros metu veidas nuvalomas švelniu pieneliu, tonizuojamas toniku. Atliekamas fermentinis veido šveitimas. Giliai drėkinantis kremas įmasažuojamas į veido odą. Stangrinamasis veido masažas atjaunina, atkuria veido odą bei gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui ir sumažina jo įtaką. Masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys. Po veido masažo atliekamos institucinės procedūros skatinančios kamieninių ląstelių atsinaujinimą.

Ši veido bruožus atjauninanti procedūra duoda įspūdingus rezultatus:

-Išsilygina ir suminkštėja smulkios raukšlelės;
– Sustangrėja, atjaunėja oda;
– Pagerėja odos tekstūra.
– Procedūrą lydi minkštas švelnios konsistencijos preparatų prisilietimas ir malonūs kvapai, suteikiantys Jums komfortą, malonumą ir puikius pojūčius.

Puikus efektas pastebimas iš karto po procedūros ir išlieka pakankamai ilgai.

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 60 EUR

REGISTRUOTIS