SKEYNDOR GLOBAL LIFT – veido kontūro atkūrimas, ovalo atstatymas+masažas Germanio lazdele

Tai veido kontūrą, kaklą ir dekolte atstatanti procedūra su masažu –Germanio lazdele. Tai nauja nuo senėjimo apsauganti formulė, skirta aiškiam veido kontūrui atkurti, veido ovalui sugražinti bei brandžios odos defektui sumažinti. Įspūdingi rezultatai, atitinkantys pačius aukščiausius odos priežiūros reikalavimus.

 

Ši veido bruožus atjauninanti procedūra duoda įspūdingus rezultatus:

-Išsilygina ir suminkštėja smulkios raukšlelės;
– Sustangrėja, atjaunėja oda;
– Pagerėja odos tekstūra.
– Procedūrą lydi minkštas švelnios konsistencijos preparatų prisilietimas ir malonūs kvapai, suteikiantys Jums komfortą, malonumą ir puikius pojūčius.

Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą Puikus efektas pastebimas iš karto ir po procedūros ir išlieka pakankamai ilgai.

 

Procedūros metu nuvalomas veidas valomuoju pieneliu ir toniku, tonizuojančiu odos paviršių. Atliekamas veido šveitimas, pašalinantis negyvąsias odos ląsteles. Aparatu įvedamas stangrinamasis– aktyvuojantis gelis. Veido masažas atliekamas su vertinguoju metalu – Germaniu. Germanis yra retai aptinkamas mikroelementas žemėje. Biržoje germanio kaina tokia kaip aukso. Jauninamosios lazdelės mineralas germanis ne tik stangrina veido odą, kilsteli apdribusius akių vokus, atkuria veido kontūrą, lygina odos paviršių, suteikia odai švytėjimo ir sveikatos, bet ir stiprina kapiliarų sieneles, todėl šie tampa mažiau pastebimi. Stiprindama odos imunitetą germanio lazdelė didina odos atsparumą laisviesiems radikalams, stresui ir virusams.Masažas germanio lazdele – naujausia kovos su ankstyvosiomis raukšlėmis priemonė Japonijoje. Šios lazdelės veiksmingumas buvo pripažintas Japonijos technologinių mokslų asociacijoje. Veikiama germanio lazdelės oda tampa švytinti, stangri ir lygi. Po masažo dedama greito poveikio stangrinamoji kaukė, kontūrą formuojantys paakių bei veido kremai.

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 60 EUR

REGISTRUOTIS