SKEYNDOR POWER C+

skeyndor1

SKEYNDOR kosmetika

Skeyndor kompanijos filosofija – tik moksliškai pagrįstų naujovių taikymas, profesionalių specialistų atliekami tyrimai apie odoje vykstančius procesus, efektyviausių ingredientų paieška ir aukščiausios kokybės standartų taikymas. Taigi, nieko keista, jog šios kompanijos produktus pamėgo Holivudo žvaigždės: Penelope Cruz, Monica Bellucci, Kelly Osbourne, Eltonas Johnas, Kate Moss, Naomi Campbell, Rachael Hunter ir kiti.
Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Augalinės kilmės kamieninės ląstelės – apsaugančios ir stimuliuojančios nuosavų kamieninių ląstelių ilgaamžiškumą – oda atrodo gyvybingesnė ir putlesnė, o raukšlelės tampa akivaizdžiai mažesnės. Kosmetikos sudėtyje taip pat yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius. Viena iš svarbių sudėtinių dalių yra levandos, kurios ramina odą ir atpalaiduoja raumenis.

SKEYNDOR POWER C+

Gaivinanti ir skaistinanti veido procedūra

SKEYNDOR  POWER C

Procedūra su vitaminu C skirta pavargusiai, stresuotai, vystančiai veido odai. Vitaminas C sustiprina kolageno ir elastino veiklą, stiprina kapiliarų sieneles, augaliniai ekstraktai ir natūralūs eteriniai aliejai išveda iš organizmo šlakus ir toksinus. Procedūros metu oda intensyviai drėkinama, intensyvinami medžiagų apykaitos procesai, stipriai stimuliuojama odos regeneracija, neutralizuojami laisvieji radikalai, stiprinama kolageno ir elastino veikla. Procedūra skirta visų tipų odai, kuriai trūksta gaivumo ir skaistumo.Tai puiki procedūra suteikianti odai švelnumą, gaivumą, stangrumą ir skaistumą.

Puikus rezultatas matomas iš karto jau po pirmos procedūros. Ypač rekomenduojama procedūra prieš šventes, vakarėlius.

Procedūros trukmė: 1 val.