„STYX“ termoaktyvi anticeliulitinė kūno įvyniojimo procedūra

Austrijos kompanijos „STYX – Naturcosmetic“ tikslas – sukurti kūno ir sielos harmoniją bei paryškinti kūno grožį išnaudojant gamtos siūlomus turtus.

„STYX Naturcosmetic“ tai:

Natūralumas. Visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų ir komponentų. Jų sudėtyje nėra cheminių konservantų.
Efektyvumas. Laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, bet pagal naujausius mokslo atradimus nuolatos tobulinami receptai kaip vertinga šeimos relikvija perduodami į jūsų rankas.
Kokybė. Siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų savybes bei kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Ši technologija leidžia išsaugoti natūralių komponentų vertingąsias medžiagos.
Saugumas. Visa produkcija dermatologiškai patikrinta, o mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą.

„STYX“ termoaktyvi anticeliulitinė kūno įvyniojimo procedūros tikslas mažinti celiulitą.

Procedūros privalumai:

Tai ypatingai efektyvi kūno įvyniojimo procedūra, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos (alternatyviosios medicinos) principais. Procedūros metu naudojamos aktyviosios medžiagos tinka ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet taip pat ir patologijų, sutrikimų, sudirgimų mažinimui. Be to, preparatų sudėtį įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.

Procedūros nauda:

„Cello“ gelio efektyvumas pagrįstas subalansuotu kiekiu didelės koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį ir riebalus skaidantį poveikį. Unikali preparato molekulinė struktūra: „Cello“ gelyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos gerina kraujo mikrocirkuliaciją bei medžiagų apykaitą, valo organizmą, šalina šlakus ir toksinus.

Rezultatas:

• Celiulito naikinimas.
• Kūno apimčių mažėjimas ( apytiksliai 0,5-1,0 cm per vieną procedūrą).
• Svorio mažėjimas.
• Šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas.
• Jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas.
• Mikrocirkuliacijos ir limfos cirkuliacijos atstatymas.
• Medžiagų apykaitos optimizavimas.
• Odos jungiamojo audinio elastingumo padidinimas.
• Strijų profilaktika.

Dėmesio:

Po procedūros negalima praustis duše, būtina, kad po procedūros praeitų ne mažiau kaip 8 valandos. Nepatartina daryti procedūrą nėščioms ar maitinančioms moterims, nes procedūra gali sukelti alerginę reakciją.

Rekomenduojamas minimalus procedūrų skaičius – 3, optimalus procedūrų skaičius – 10. Procedūros atliekamos 1-2 kartus per savaitę.

Procedūros trukmė: 1 val.

Kaina: 35 EUR

REGISTRUOTIS