Veido valymas ultragarsu + beadatinė mezoterapija

Tai unikali veido odos atjauninimo ir mimikos raukšlių korekcijos procedūra su dvejomis ekskliuzyvinėmis metodikomis.

Ultragarsinis veido valymas – neskausmingas, saugus ir gilus – ląsteliniame lygmenyje vykstantis valymas, tinkantis visiems odos tipams, net ir pačiai jautriausiai odai. Tai yra pagrindas, nuo kurio priklauso bendras odos stovis, dovanojantis mums grožį, sveikatą ir padedantis išlaikyti rezultatus labai ilgai.

Veido valymas – procedūra būtina sveikai odos išvaizdai palaikyti, tai yra pamatas ant kurio laikosi visi kiti grožio siekimo etapai. Tik švari oda gali išlaikyti drėgmę , įsisavinti vitaminus ir visas kitas vertingąsias medžiagas.
Procedūros metu išvaloma ir gydoma oda, panaikinami inkštirai, giliai išvalomas sebumo perteklius, normalizuojasi riebalinių liaukų veikla, pagerėja aktyvių medžiagų prasiskverbimas į gilesnius odos sluoksnius, sugrąžinamas odai tonusas, stangrumas, švelnumas ir skaistumas, o taip pat jaunumas. Ir visas šis efektas matomas jau iš karto po procedūros. O reguliarus šios procedūros pakartojimas, stiprina ir jaunina odą iš vidaus.
Procedūra yra tokia švelni ir lengva, kad ją galima kartoti kas 10 dienų.
Procedūra netaikoma: esant bendram infekciniam susirgimui, netinka esant ūmiai aknei, uždegiminiams odos bėrimams, širdies ligoms, hipertenzijai, aterosklerozė, piktybiniai navikai, nėštumas, cukrinis diabetas (ūmi forma).

Neinvazinė mezoterapija:

Tai inovacija gydomoje kosmetologijoje. Tai gilus, aparato kontroliuojamas, veikliųjų produktų įvedimas į tam tikrą odos sluoksnį be jokios rizikos ar traumų. Tai idealus metodas odos drėkinimui, atjauninimui, šviesinimui ir stangrinimui, pigmentinėms dėmėms, raukšlelėms. Tai ypač saugus, pažangus, efektyvus metodas, kuris yra alternatyva klasikinei mezoterapijai, tik be adatų naudojimo. Neinvazinė mezoterapja– tai mezoterapija be injekcijų, rizikos, mėlynių, patinimų ar kokių tai kitokių uždegimų.

Veido valymas ultragarsu + beadatinė mezoterapija

Kartu atliekamos abi šios metodikos duoda stulbinamus rezultatus- švari, sveika, jauna ir švytinti oda. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.

Kokteiliai mezoterapijai parenkami individualiai, atsižvelgiant į odos problemą.

Rekomenduojamas procedūrų kursas: 5 procedūros. Viena procedūra per 14 dienų. Maksimalus efektas pasiekiamas po 5 procedūrų. Kursas rekomenduojamas 2-3 kartus per metus ir Jūs jau jaunesnė 10 metų!

Mylėkite save ir būkite gražios !

Procedūros trukmė: 1val.

Kaina: 55 Eur

REGISTRUOTIS