Individuali odos priežiūra

24 Geg Individuali odos priežiūra

Šiuolaikinėje grožio industrijoje vyrauja individualus požiūris į kiekvieną klientą. Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl tikslus jo odos būklės įvertinimas turi didelę reikšmę procedūrų ir kosmetikos priemonių parinkimo efektyvumui. Ypatingai svarbu, kad kosmetologinės procedūros ir kosmetiniai gaminiai būtų saugūs ir parinkti tiksliai įvertinus galimą poveikį konkretaus kliento odos būklės, nes nuo to priklauso galutini rezultatas.

Individualus produktų parinkimas kiekvienam klientui padeda išspręsti daugybę estetinių odos problemų: išlyginti odos raukšleles, sutraukti išsiplėtusias poras, gražinti odai sveiką spalvą, padailinti veido ovalą, sumažinti odos jautrumą, pašalinti spuogus, padaryti odą stangresnę.

Oda atspindi žmogaus fizinę bei emocinę būklę ir yra linkusi keistis kaip kiekvienos dienos metu taip ir visą gyvenimą. Neteisinga odos priežiūra gali greitai iššaukti odos balanso sutrikimą. Be to neigiamą poveikį odos būklei turi daugelis išorinių ir vidinių veiksnių, tokių kaip temperatūra, klimatas, kondicionieriai, rūkymas, užteršta aplinka, stresas, hormonų disbalansas, higiena, amžius.

Natūralu, kad turi būti įvertinti vidiniai ir išoriniai veiksniai, turintys poveikį odos būklei,tik tuomet produktų efektyvumas bus daug stipresnis.

Nuo to, kaip tiksliai kosmetologas įvertins savo kliento odos būklę, priklausys ar pavyks pašalinti esamas odos problemas ir padėti klientui turėti tokią odą apie kokią jis svajoja.