Kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų sezonu

24 Geg Kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų sezonu

Odos priežiūra reikia rūpintis visais metų laikais. O ruduo – tai metas kai žmogaus veidas ir kūnas imliausias visoms procedūroms.
Praėjus vasarai, pastebime, kad mūsų oda tampa išsausėjusi, pleiskanojanti, neretai atrodo suvytusi. Atvėsus orams, sausa oda gali sudirgti ir dar labiau išsausėti, panašiai gali nutikti ir su riebia oda. Kuo oda sausesnė ir jautresnė, tuo kruopščiau reikia ją prižiūrėti. Norint, kad veido ir kūno oda greičiau atgautų savo grožį ir elastingumą, reikia ją nuolat drėkinti. Drėkinimo negalima pamiršti visais metų laikais. Tačiau drėkinamieji kremai šaltuoju metų sezonu turi būti tirštesnės konsistencijos, nei kad buvo naudojami šiltuoju metų sezonu. Prasidėjus šildymo sezonui, oras patalpose greitai išsausėja. Mūsų odą sausina kondicionieriai, kava, tabakas ir alkoholis, kuris taip pat ištraukia drėgmę iš odos ląstelių. Oda išgarina daug daugiau drėgmės negu vasarą ir žymiai greičiau sausėja. Taigi ją būtina drėkinti, nesvarbu kokio tipo ji būtų.
Oda labai kenčia nuo staigių oro temperatūrų permainų. Iš šiltos ir sausos patalpos išėjus į lauką – temperatūros skirtumas gali siekti kelias dešimtis laipsnių. Staigus temperatūrų svyravimai verčia odos audinius ir juos maitinančias kraujagysles nuolat plėstis ir trauktis. Ilgainiui tai sukelia veido paraudimus.

Tad kokį kremą rinktis šaltuoju metų laiku?
Taigi, jei Jūs dirbate uždaroje patalpoje ir į darbą važiuojate automobiliu, drąsiai rinkitės dienai drėkinantį kremą. Tačiau drėkinamieji kremai šaltuoju metų sezonu turi būti tirštesnės konsistencijos, nei kad buvo naudojami šiltuoju metų sezonu. Jis gali būti praturtintas įvairiais aliejais, vitaminais , hialurono rūgštimi, kolagenu ir t.t. Maitinamuosius kremus palikite nakčiai.

Kaip prižiūrėti jautrią ir ploną paakių zoną?
Plona ir itin jautri paakių oda nėra elastinga, todėl greičiau atsiranda raukšlelių. Paakių zona neturi riebalinio sluoksnio, todėl ji greičiau raukšlėjasi. Paakiai išduoda nuovargį, stresą ir kitas problemas. Tik kruopšti šios zonos priežiūra gali padėti išlaikyti odą jaunatvišką,ir skaisčią.
Kiekvieną rytą ir vakarą odą aplink akis švelniai pamasažuokite ledo kubeliu, nusausinkite ir patepkite serumu ir/arba kremu., pagal odos problemą. 1-2 kartus per savaitę palepinkite odą apie akis kaukėmis. Gali tikti ir paakių kremas. Užtepkite jį storesniu sluoksniu ir palaikykite 15 min. Likutį švelniai nuvalykite. Grožio salonuose rekomenduojame stipresnes, labai efektyvias procedūras , puoselėjančias pačią jautriausią veido sritį. Puiki procedūra išlaikyti stangrią, skaisčią ir gerai sudrėkintą paakių zoną yra mezoterapija, tam tikri rūgštiniai pylingai, pilingai-serumai. Šios procedūras idealu atlikti šaltuoju metų sezonu.

Lūpos
Ne ką mažiau dėmesio reikia skirti ir lūpoms. Rudenį ir žiemą jos itin jautrios. Nuo šalto vėjo sausėja ir trūkinėja. Kiekvieną vakarą, valantis dantis, lūpas pamasažuokite dantų šepetėliu. Einant į lauką patepkite apsauginiu kremu ar balzamu. Labai tinka prieš miegą lūpas palepinti medaus kauke.

Dekoratyvinė kosmetika

Nedidelius odos trūkumus paslėpti padeda įvairios dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Naudojama dekoratyvinė kosmetika turi būti kokybiška, nesausinti veido odos. Jos tikslas suteikti veidui natūralumo bei skaistumo, išryškinti pačius gražiausius Jūsų veido bruožus. Dekoratyvinė kosmetika turi atitikti Jūsų veido odos tipą. Spalvinė gama turi idealiai tikti Jums.
Jei turite klausimų , drąsiai kreipkitės, visada esame pasiruošę Jums patarti.

Norėdami užkirsti kelią celiulitui, ištisus metus turite rūpintis savo kūnu. Palaikykite gražias kūno formas sveikai maitindamiesi, sportuodami. Maisto pasirinkimas kiekvieno sezono metu gali būti skirtingas. Šiltuoju laikotarpiu dažniausiai valgome vaisius, daržovių salotas, vartojame daugiau skysčių, kurie tampa mūsų organizmo drėgmės šaltiniu. Šaltuoju metų laiku suvartojame daugiau cukraus, angliavandenių, nemažai saldumynų. Suvalgyti šventiniai saldumynai pasilieka ant šlaunų ir pilvo – taip priaugame svorio. Dėl saulės šviesos stokos ir mitybos pokyčių šaltojo sezono mėnesiai dažniausiai sukelia sezoninę depresiją ir nuovargį. Mitybą būtina paįvairinti žalumynus, maistinėmis skaidulomis, sumaišytomis su vandeniu ar sultimis. Tai sureguliuos organizmo veiklą. Vartokite vitaminus C, B12, D , Omega-3 riebalų rūgštis. Taip pat nepamirškite, labai svarbu, kad žarnynas nuolat dirbtų. Lėtinis vidurių užkietėjimas sukelia nuovargį, silpnina imunitetą, , skatina celiulitą ir aknę. Norėdami išsaugoti švelnią odą bei gražią jos spalvą būtinai darykite kūno šveitimo procedūras . Jas galima atlikti pakankamai dažnai. Po to neužmirškite kūną gausiai patepti maitinamuoju ar drėkinamuoju kremais. Pasidarykite limfodrenažinį, anticeliulitinį masažus, stangrinkite ir gražinkite odą kūno įvyniojimo procedūromis . Namuose naudokite kremus, serumus , skirtus odos stangrinimui bei riebalų tirpdymui.
Mylėkite save, o mainais gaukite sveiką ir gražų kūną bei nuostabią odą !

Odos šveitiklis- nuostabu!
Kaip dažnai galima naudoti veido šveitiklį?

Skaistumą ir švarumą odai suteikia odos valymas įvairiais šveitikliais. Stipresnis odos valymas yra atliekas grožio salonuose. Odos šveitimą patartina atlikti kartą per savaitę, atsižvelgiant į šaltąjį metų laiką. Labai svarbu atkreipti dėmesį į sausų, negyvų odos ląstelių pašalinimą. Dėl jų sankaupų oda tampa neišvaizdi ir negyvybinga. Po šveitimo procedūrų, išvalius raginį sluoksnį oda tampa šviesesnė, jaunesnė, o reljefas išlygintas. Atkreipkite dėmesį, kad dažniau odą gali šveisti tik riebią odą turintys žmonės, tačiau jei Jūsų oda yra jautresnė, plona, užtektų ir vieno karto per savaitę, o gal net dar rečiau. Ir tai turėtų būti švelnios eksfoliacinės medžiagos. Jei pilingą darysite namuose, prieš šveitimą nuvalykite veido odą pieneliu ar kitokiu prausikliu, tinkančiu Jūsų odai, nuplaukite ją vandeniu, tonizuokite losjonu. Tada paimkite nedidelį kiekį šveitiklio ir švelniais sukamaisiais judesiais pamasažuokite odą, maždaug 1 min., švariai nuplaukite, vėl tonizuokite losjonu ir pamaitinkite kremu.
Jei oda švelni, ją šveisti reikėtų švelniai, šveitiklio sudėtyje turėtų būti mažiau šiurkščių dalelių, nes jos gal subraižyti ir sudirginti veido odą, sukelti paraudimus, pažeisti kapiliarus. Tokiam veidui labai tinkamas Fermentinis nešiurkštus odos šveitiklis. Atsiminkite, kad dažniausiai kūno šveitiklis negali būti naudojamas veidui.

Individuali odos būklė

Šiuolaikinėje grožio industrijoje vyrauja individualus požiūris į kiekvieną klientą. Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl tikslus jo odos būklės įvertinimas turi didelę reikšmę procedūrų ir kosmetikos priemonių parinkimo efektyvumui. Ypatingai svarbu, kad kosmetologinės procedūros ir kosmetiniai gaminiai būtų saugūs ir parinkti tiksliai įvertinus galimą poveikį konkretaus kliento odos būklės, nes nuo to priklauso galutini rezultatas.
Individualus produktų parinkimas kiekvienam klientui padeda išspręsti daugybę estetinių odos problemų: išlyginti odos raukšleles, sutraukti išsiplėtusias poras, gražinti odai sveiką spalvą, padailinti veido ovalą, sumažinti odos jautrumą, pašalinti spuogus, padaryti odą stangresnę.
Oda atspindi žmogaus fizinę bei emocinę būklę ir yra linkusi keistis kaip kiekvienos dienos metu taip ir visą gyvenimą. Neteisinga odos priežiūra gali greitai iššaukti odos balanso sutrikimą. Be to neigiamą poveikį odos būklei turi daugelis išorinių ir vidinių veiksnių, tokių kaip temperatūra, klimatas, kondicionieriai, rūkymas, užteršta aplinka, stresas, hormonų disbalansas, higiena, amžius.
Natūralu, kad turi būti įvertinti vidiniai ir išoriniai veiksniai, turintys poveikį odos būklei,tik tuomet produktų efektyvumas bus daug stipresnis.
Nuo to, kaip tiksliai kosmetologas įvertins savo kliento odos būklę, priklausys ar pavyks pašalinti esamas odos problemas ir padėti klientui turėti tokią odą apie kokią jis svajoja.