05 Spa Spuogai slopina gyvenimo džiaugsmą

Spuogai kelia didžiulį psichologinį diskomfortą, žmogus praranda gyvenimo džiaugsmą. Deja,aknės gydymas yra sunkus ir ilgas. Tačiau šiais laikais, kai naujosios technologijos daro stebuklus, spuogų kamuojamiems žmonėms galima pagelbėti kur kas greičiau. Aknę provokuoja įvairūs veiksniai – ne tik vidiniai, kurių kontroliuoti negalima (hormonų veikla, genetinis polinkis, psichinė būsena), bet ir išoriniai: vartojami vaistai, netinkamos odos priežiūros priemonės, stresai, mityba ir pan.

 

Mažiau bėdų dėl spuogų būna tinkamai prižiūrint odą: atsisakius šarminio prausiklio, spirituoto valiklio , mechaninių šveitiklių, vengiant buvimo saulėje bei soliariumo, pakoregavus valgiaraštį – ribojant pieno produktus, bandeles ir panašių lengvai įsisavinamų angliavandenių maistą.Riebios, į aknę linkusios odos priežiūrai būtina speciali priežiūra, ir gydymas pas specialistą. Viena populiariausių ir veiksmingiausių procedūrų kosmetologijoje bei estetinėje medicinoje.gydant aknę yra cheminai pilingai. BeautyDay sveikatos ir grožio studijoje procedūros atliekamos su kompanijos SESDERMA aukščiausios kokybės ir naujausių technologijų cheminiais pilingais. Tai ypač efektyvios priemonės odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros išlyginimui, odos regeneracijai skatinti.

 

Tobula priemonė odos drėkinimui, sausai, jautriai odai, vyresnio amžiaus senstančiai odai, ir kt. Šiais laikais, cheminiai šveitikliai ( pilingai) yra vertinami dėl jų puikios tolerancijos ir efektyvaus neinvazinio veikimo. Dėka jų, oda išlieka graži, sveika, efektyviai stabdomas senėjimo procesas.
„ SESDERMA“ – aukšta kokybė, saugumas ir efektyvumas!

news1