29 Spa Teisinga mityba-graži oda!

Tinkama mityba, drėkinimas ir medus padės Jūsų odai atrodyti sveikai ir gražiai. Vienas žymiausių Britanijos dietologų, daktaras Džillin Makkeit duoda keleta patarimų kaip palaikyti sveiką ir gražią odą. Graži oda liudija apie Jūsų viso organizmo sveikatą, – pabrėžia Britanijos dietologas ir tvirtina, kad pasiekti puikios odos išvaizdos įmanoma laikantis 10 jo patarimų:

1.Per dieną privalote išgerti ne mažiau 6-7 stiklines vandens.
2. Būtinai į savo valgio racioną įtraukite kruopas, vaisius ir daržoves – būtinai baltagūžį kopūstą ir brokolius. Valgykite daug salotų ir būtinai į jas įberkite linų sėmenų skaidulų.
3. Vaisiai ir daržovės organizmą aprūpina natūraliais antioksidantais.
4. Labai svarbi sąlyga, norint išlaikyti odos grožį ,baltymų ir angliavandenių vartojimas, todėl Jūsų racione turi būti: neriebi paukštiena, kiaušiniai (ypač baltymas), sojos produktai, rudieji ryžiai, avižinė košė, medus, klevų sirupas, pilno grūdo duona.
5. Su maistu vartokite saulėgrąžas, riešutus, soją – juose yra sveikų riebalų ( pagrindinių riebiųjų rūgščių). Nepamirškite vartoti šalto spaudimo , geros kokybės aliejų. Valgykite daug žuvies – lašišą, sardines, žinoma geriau šviežias.
6. Pabudusios išgerkite stiklinę šilto vandens, o truputi vėliau krapų arbatą arba karštą vandenį su citrina.
7. Nepiktnaudžiaukite kava ir alkoholiu.
8. Atsisakykite arba mažinkite druskos kiekį. Vartojant per didelį druskos kiekį paburksta veidas. Pabandykite druską pakeisti sojos padažu, jūros produktais. Iš savo maisto raciono išbraukite ir aštrius prieskonius.
9. Mažinkite raudonos mėsos , riebių pieno produktų vartojimą. Atsisakykite kepto, riebaus maisto.
10. Tris kartus per savaitę ant veido uždėkite medaus kaukę (aišku jei neturite alergijos medui). Po 30 min. kaukę nuplaukite šiltu vandeniu. Tai padės Jums išlaikyti odą lygią, aksominę ir jauną.