Veido valymas Ultragarsu

24 Geg Veido valymas Ultragarsu

Labai daug yra kalbama apie tai kaip svarbu pastoviai ir dėmesingai prižiūrėti savo veido odą. Įvairūs leidiniai, reklamos, televizija nuolatos siūlo įvairias grožio priemones, tvirtindami koks svarbus yra veido odos priežiūros ritualas namuose. Visa tai TIESA, bet nepamirškite , kad priežiūra namuose niekaip negalės Jums duoti 100 % rezultatų be paruošiamojo darbo – profesionalios saloninės procedūros!

Procedūra, be kurios sunkiai gali apseiti savo grožiu besirūpinantis šiuolaikinis žmogus, – tai veido valymas (ultragarsu, rūgštiniais pylingais ir kt) Ultragarsinis veido valymas – neskausmingas, saugus ir gilus – ląsteliniame lygmenyje vykstantis valymas, tinkantis visiems odos tipams, net ir pačiai jautriausiai odai. Tai yra pagrindas, nuo kurio priklauso bendras odos stovis, dovanojantis mums grožį, sveikatą ir padedantis išlaikyti rezultatus labai ilgai.

Į kosmetologiją ultragarsinė terapija atėjo iš medicinos. Ten ji naudojama diagnostikai, bei skausmui malšinti. Ultragarsas negirdimas žmogaus ausiai ir visai nepavojingas žmogaus sveikatai.
Nepalankus mus supančios aplinkos poveikis, netinkama mityba, stresas, miego trūkumas, pervargimas –visa tai yra, deja, mūsų šiuolaikinio gyvenimo būdo “nuolatiniai palydovai”.

Veido valymas – procedūra būtina sveikai odos išvaizdai palaikyti, tai yra pamatas ant kurio laikosi visi kiti grožio siekimo etapai. Tik švari oda gali išlaikyti drėgmę , įsisavinti vitaminus ir visas kitas vertingąsias medžiagas.

Procedūros metu išvaloma ir gydoma oda, panaikinami inkštirai, giliai išvalomas sebumo perteklius, normalizuojasi riebalinių liaukų veikla, pagerėja aktyvių medžiagų prasiskverbimas į gilesnius odos sluoksnius, sugrąžinamas odai tonusas, stangrumas, švelnumas ir skaistumas, o taip pat jaunumas. Ir visas šis efektas matomas jau iš karto po procedūros. O reguliarus šios procedūros pakartojimas , stiprina ir jaunina odą iš vidaus.

Ir tik tada kai Jūsų oda paruošta priimti įvairias veikliąsias medžiagas, grožio priemonių naudojimas namuose duos puikius rezultatus!
Procedūra yra tokia švelni ir lengva, kad ją galima kartoti kas 10 dienų.

Procedūra netaikoma: esant bendram infekciniam susirgimui, netinka esant ūmiai aknei, uždegiminiams odos bėrimams, širdies ligoms, hipertenzijai, aterosklerozei, piktybiniams navikams, nėštumui, cukriniui diabetui (ūmi forma).