11 Lie VOLUME 2D-6D blakstienų priauginimas

VOLUME 2D-6D blakstienų priauginimas

 

Šiuo metu „Volume“ blakstienų priauginimo technika sparčiai populiarėja Lietuvoje ir yra Nr.1 pasaulyje. Kokybiškai atlikti „Volume“ priauginimą gali tik įgudę ir kelių metų blakstienų priauginimo patirtį turintys meistrai.

Specialia technika dedant plonytes vos 0.05, 0.07, 0.10 mm skersmens blakstienas išgaunamas labai tankių, lengvų ir purių blakstienų efektas. Standartinio priauginimo metu galima priauginti 80-140 vnt. blakstienų ant vienos akies, priauginimą atliekant naująja „Volume“ technika (įvertinus klientės natūralias blakstienas) įmanoma priauginti iki 700 vnt.
Naujoji „Volume“ priauginimo technologija leidžia priauginti 2-6 labai plonytes ir lengvas blakstienas ant vienos Jūsų natūralios blakstienos, neapsunkinant jos. Apskaičiuota, kad 5 vnt. 0,07 mm skersmens blakstienų, dedamų ant vienos natūralios, sveria tiek pat kaip 1 vnt. populiariausių 0,2 mm skersmens blakstienų, t. y. tik 0,0003 g (skaičiavimui buvo naudojamos 12 mm ilgio C riestumo blakstienos).

Blakstienų priauginimo procedūros metu naudojamos pačios aukščiausios kokybės, itin plonytės ir elastingos dirbtinio pluošto blakstienos, kurios neapsunkina akies ir sukuria labai tankių blakstienų efektą!

Priauginamų blakstienų privalumų vėl ir vėl aptarti nebeverta – visos žinome, kad tai laaabai gražu ir patogu. O kokie gi „Volume“ technikos pliusai?
Kaip ir klasikinis blakstienų priauginimas „Volume“ blakstienų technika suteikia mums ilgesnes, storesnes ir pageidaujamo riestumo blakstienas;
Išryškinama arba suteikiama nauja akių ir veido forma;
Klasikinio priauginimo būdu įmanoma uždėti tik tiek dirbtinių blakstienų, kiek yra natūralių; O dažnai būna ir taip, kad natūraliai ant vienos akies auga mažiau blakstienų nei ant kitos, tad, norint sukurti vienodą vaizdą, tenka ant “turtingesnės” akies palikti daugiau “laisvų” blakstienų, tad išgaunamas ne maksimalus tankumo efektas;
Trigubinant ar labiau didinant blakstienų skaičių “Volume” technikos metodu įmanoma sukurti itin tankių blakstienų efektą neapsunkinant natūralių blakstienų ir žvilgsnio;
“Volume” blakstienos yra kur kas plonesnes, lengvesnės ir elastingesnės, tad išsilaiko ilgiau;
Net ir priauginant blakstienas ne ant visų natūralių, galima išgauti itin tankų vaizdą. Likusios “laisvos” blakstienytės gali “ilsėtis”, tokiu būdu galima išvengti natųralių blakstienų nusilpimo.

Procedūros kaina : 50 Eur
Procedūros trukmė: 2-2,5 val